Studenti a absolventi

Současní studenti a absolventi vysokých škol

Příležitosti

Programy společnosti Air Products pro studenty, praktikanty a kooperační vzdělávací programy poskytují příležitost získat náročnou a smysluplnou pracovní zkušenost z praxe. Už od začátku budete vkládat svoje znalosti a zkušenosti do práce na skutečných projektech. Bez ohledu na to, zda budete pracovat v některé z poboček naší společnosti, laboratoři nebo závodě, se budete učit a růst pod vedením zkušených profesionálů a pomáhat k dosažení obchodních cílů naší společnosti.

V rámci programů pro studenty naší společnosti dostanete i příležitosti mimo svoje pracovní zařazení. Dozvíte se více o společnosti Air Products, spojíte se s profesionály a posílíte svoje znalosti a porozumění příležitostem k profesnímu růstu.

Hledáme vysoce motivované vynikající univerzitní studenty pro širokou škálu příležitostí v oblastech zahrnujících:

Zůstaňte v kontaktu

Je pravděpodobné, že po ukončení pracovního zařazení bude spojení se společností Air Products pokračovat. Mnozí ze studentů, kteří u společnosti Air Products pracovali během studia, se do jejího týmu vracejí na plný úvazek prostřednictvím některého z jejích programů profesního rozvoje. Můžete k nám i znovu nastoupit jako praktikanti, abyste získali ještě více informací. Pokud u naší společnosti nastoupíte opakovaně jako praktikanti pro rozšíření svých zkušeností, je možné, že budete pracovat na jiných projektech a případně na jiných místech.

Podání žádosti

Kandidáti, kteří projeví zájem, by měli příležitosti nabízené společností Air Products projednat se službami profesního rozvoje nebo umisťování absolventů své univerzity a zjistit, zda naše společnost navštěvuje univerzitní areál. Pro zobrazení seznamu praktikantských míst a kooperačních nabídek pro studenty a zaslání žádosti online s životopisem navštivte stránku www.airproducts.com a klikněte na položku Pracovní příležitosti.

Umístění pracovních míst pro studenty v Evropě

 

Studenti středních a nástavbových škol: profesní a technický program pro praktikanty (pouze USA)

Společnost Air Products ve vybraných závodech v USA zavedla program pro studenty středních a nástavbových škol, kteří chtějí využít výukové programy, získat certifikaci a absolvovat zkoušky ze svařování, procesní technologie, automatizace a předvýrobní přípravy. Jako účastník tohoto programu získáte reálné zkušenosti podle zaměření svého studia. Budete pracovat společně se zkušenými zaměstnanci naší společnosti, vykonávat smysluplnou práci a získávat informace o jejích provozech, produktech a procesech. Kromě toho absolvujete bezpečnostní a další související školení a získáte příležitost sledovat naše zaměstnance, abyste se dozvěděli více o práci probíhající v závodech naší společnosti.

Mnozí z dřívějších praktikantů v naší společnosti tyto zkušenosti využijí při zaměstnání u společnosti Air Products na plný úvazek. 

Pokud u naší společnosti nastoupíte jako praktikanti opakovaně, budete pracovat na jiných projektech a případně na jiných místech v USA.

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít