Provoz, údržba, technici

Příležitosti

Společnost Air Products hledá zaměstnance, kteří si přejí pracovat v dynamickém prostředí zaměřeném na kvalitu a bezpečnost. Ideální jsou předchozí zkušenosti z výrobního prostředí.

Zkušenosti, které hledáme, pokrývají širokou škálu funkcí, včetně:

  • Provoz závodu 
  • Logistika 
  • Výroba 
  • Řídicí prvky 
  • Údržba 
  • Mechanika 
  • Svařování 
  • Přístroje a elektrická zařízení

Profesní rozvoj

Naše společnost věří, že učení je celoživotní proces. Zajišťuje proto prostředí pro průběžný profesní a osobní růst. Naše společnost pomáhá svým lidem nabídkou zdrojů a nástrojů pro rozpoznání jejich úplného potenciálu rozvíjet jejich talenty a dovednosti, které do společnosti Air Products přinesli.

Univerzita společnosti Air Products – Vede úsilí naší společnosti o průběžné učení prostřednictvím svých 11 kateder pro zajištění procesů, nástrojů, zdrojů, materiálů a studijních plánů ve formální struktuře. Jejich aktivity ale přesahují tradiční rámec školení pro využití neformálního učení, osvědčených praxí a výměnu znalostí a zkušeností.

Globální program výuky – Poskytuje zaměstnancům naší společnosti příležitost spojit se s jinými osobami a sdílet svoje znalosti, různé perspektivy a životní a pracovní zkušenosti. Učení se ze zkušeností jiných je vynikající způsob porozumění kultuře společnosti a dalšího rozvoje výkonu a znalostí.

Náhrady za vzdělávání – Naše společnost podporuje průběžné vzdělávání jako jeden ze způsobů podpory profesního rozvoje svých zaměstnanců, aby byli lépe připraveni na splnění aktuálních a budoucích potřeb podniku.

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

Visit the Career Center

Navštivte středisko profesního rozvoje naší společnosti

Pracovní místo u společnosti Air Products začněte hledat zde.

Společnost Air Products uvedena v DJSI za rok 2011/2012

Společnost Air Products patří ve svém oboru k 10 % globálních společností.

/
X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít