Proces podání žádosti u naší společnosti

Společnost Air Products se snaží být společností volby, která je uznávána svými spolupracovníky, zákazníky a komunitou jako společnost, jež čerpá sílu, příležitost a finanční růst z rozmanitosti svých pracovních sil. Uvažte, že společnost Air Products působí v mnoha zemích na celém světě a že pracovní příležitosti, procesy a podmínky zaměstnání se liší podle místní legislativy a praxe dané země.

Zaslání žádosti

Pracovní místa můžete hledat a žádat o ně návštěvou střediska profesního rozvoje naší společnosti. Po vytvoření profilu v systému naší společnosti a odeslání životopisu můžete požádat o libovolné místo z její aktuální nabídky. Po úspěšném odeslání žádosti o místo obdržíte stránku s potvrzením.

Kontrola žádosti

Pokud bude zjištěno, že vaše kvalifikace odpovídá požadavkům pracovního místa, o které jste žádali, obrátí se na vás člen náborového týmu naší společnosti (poznámka: termín se liší podle požadavků pracovního místa) a dohodne termín projednání základních informací, zkušeností, pracovních zájmů a aktuálních pracovních míst. Vzhledem k značnému počtu žádostí se na vás obrátí, pouze pokud budete vybrán(a) pro telefonický pohovor nebo pohovor na místě.

Pohovor s kandidátem

Pokud budete vybráni pro pohovor, buďte připraveni na diskusi o dovednostech a schopnostech, výsledcích, zájmech o rozvoj, cílech a pracovních očekáváních. Seznamte se se společností Air Products prostudováním materiálů dostupných na tomto webu. Poskytuje vám příležitost k získání dalších informací o naší společnosti. Naše společnost dává přednost oboustranné komunikaci, proto si pro rozhovor připravte několik vlastních otázek.

Je možné, že někde a pro některá pracovní místa při pohovoru na místě budete požádáni o podepsání formuláře opravňujícího společnost Air Products k provedení kontroly základních informací před zaměstnáním, který bude možná proveden před vlastní nabídkou zaměstnání.

Rozhodnutí o výběru

Pokud budete vybráni pro dané pracovní místo, obdržíte nabídku zaměstnání. V závislosti na povaze pracovního místa a místě jeho výkonu může být nabídka podmíněna úspěšným výsledkem kontroly základních údajů, zdravotního vyšetření nebo jinými požadavky.

U některých pracovních míst existují další požadavky v důsledku zvláštních charakteristik dané práce. Mohou k nim patřit profesní certifikace, zkoušky na drogy před zaměstnáním nebo hodnocení tělesné způsobilosti. Naše společnost vás o všech těchto případných požadavcích zcela jistě vyrozumí.

Pokud nebudete pro konkrétní pracovní místo vybráni, nenechte se odradit. Naše společnost vám doporučuje pravidelně se vracet k profilu a aktualizovat jej a zasílat životopisy pro nová pracovní místa, která by vás mohla zajímat.

Společnost Air Products ověřuje identitu a nárok na zaměstnání u osob najímaných pro práci v USA pomocí databáze E-Verify.

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

Visit the Career Center

Navštivte středisko profesního rozvoje naší společnosti

Pracovní místo u společnosti Air Products začněte hledat zde.

Společnost Air Products uvedena v DJSI za rok 2011/2012

Společnost Air Products patří ve svém oboru k 10 % globálních společností.

/
X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít