Podnikové občanství

Péče o obce, ve kterých žijí a pracují její zaměstnanci a sousedé, je dlouhodobý závazek, který společnost Air Products bere vážně. Naše společnost věří ve zdravé a stabilní obce pro své zaměstnance, přátele a sousedy, proto jim každý den pomáhá prostřednictvím inovativních programů a partnerství.

Jako globální společnost zaměstnávající přibližně 16 000 lidí po celém světě cítíme zodpovědnost podnikového občana k službě ostatním, proto si ceníme role, kterou naše společnost hraje v komunitách, kde je to třeba.

Zodpovědnost naší společnosti sloužit

Čím silnější je místní komunita, tím silnější a stabilnější je platforma, která nám umožňuje naše podnikání. Nadále působíme jako dobrý soused, demonstrujeme náš závazek zajistit zdravou a vitální komunitu tam, kde působíme a žijeme. Naše vedení závodů a ostatní personál pravidelně komunikují se zainteresovanými stranami a dožadují se zpětné vazby ohledně našich procesů a postupů, bezpečného používání našich produktů a hlavních problémů v komunitě.

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

CR's 100 Best Corporate Citizens

100 Best Corporate Citizens List for CR Magazine for 2017

Corporate CitizenshipLive United

Live United (0:49)

Air Products employees come together to LIVE UNITED and support the United Way.

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít