O nás

Společnost Air Products se každodenně, v kladném slova smyslu, dotýká života spotřebitelů na celém světě. S více než 17 000 zaměstnanci a působností v 50 zemích poskytujeme služby zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví od potravinářství a výroby nápojů přes zdravotnictví až po energetiku a přepravu. Poskytujeme jedinečné portfolio technických a procesních plynů, příslušenství a služeb. 

Společnost Air Products byla založena v roce 1940 a svoji reputaci získala díky inovativním postupům, dokonale odváděné práci a trvání na zajištění bezpečnosti a ochrany životního prostředí. Naši různorodí nadšení, talentovaní a odhodlaní zaměstnanci jsou motivováni vyšším účelem společnosti Air Products vytvářet inovativní řešení, která jsou přínosem pro životní prostředí a udržitelnost a řeší výzvy v kontaktu se zákazníky, komunitami a světem.

Společnosti Air Products v číslech

 
8,9
miliardy tržeb z probíhajících operací
17 000+
zaměstnanců
50
zemí
~55 mld. USD
tržní hodnota obchodní společnosti
Více než 7
desetiletí v oboru
Více než 170 000
zákazníků
1800
mil průmyslových plynovodů
Více než 750
výrobních zařízení
Více než 30
obsluhovaných odvětví
 

 

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

Jsme společnost Air Products

Společnost Air Products se dotýká života spotřebitelů na celém světě.

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít