Přehled o společnosti

Společnost Air Products (NYSE:APD) je přední světovou společností zabývající se výrobou průmyslových plynů, která na trhu působí déle než 75 let. Hlavní obchodní jednotka společnosti Industrial Gases nabízí atmosférické a procesní plyny a související vybavení pro strojírenské potřeby a také rafinerie, petrochemičky, oblast kovovýroby, elektroniky a potravinářský a nápojový průmysl. Společnost Air Products je rovněž předním světovým dodavatelem technologií a vybavení pro zkapalněný zemní plyn. 

Za fiskální rok 2017 činil odbyt společnosti 8,2 miliardy USD z probíhajících operací v 50 zemích a její stávající tržní kapitalizace činí přibližně 35 miliard USD. Na 15 000 nadšených, talentovaných a odhodlaných zaměstnanců z různých oblastí je motivováno vyšším účelem společnosti Air Products vytvářet inovativní řešení, která jsou přínosem pro životní prostředí a udržitelnost a řeší výzvy v kontaktu se zákazníky, komunitami a světem.

Jsme společnost Air Products

Společnost Air Products se dotýká života spotřebitelů na celém světě.

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít