Přehled o společnosti

Společnost Air Products (NYSE:APD) je přední světovou společností zabývající se výrobou průmyslových plynů, která na trhu působí téměř 80 let. Společnost dodává technické plyny a související vybavení desítkám průmyslových odvětví včetně rafinování, chemie, kovovýroby, elektroniky, zpracovatelského a potravinářského a nápojového průmyslu. Společnost Air Products je rovněž předním světovým dodavatelem technologií a vybavení pro zkapalněný zemní plyn. Společnost vyvíjí, konstruuje, buduje, vlastní a provozuje některé z největších světových projektů technických plynů, včetně projektů zplyňování, které trvale přeměňují dostatečné množství přírodních zdrojů na syntetický plyn pro výrobu hodnotnější energie, paliv a chemikálií. 

Za fiskální rok 2018/2019 činil odbyt společnosti 8,9 miliardy USD z operací v 50 zemích a její stávající tržní kapitalizace činí přibližně 50 miliard USD. Více než 17 000 nadšených,, talentovaných a odhodlaných zaměstnanců z různých oblastí je motivováno vyšším účelem společnosti Air Products vytvářet inovativní řešení, která jsou přínosem pro životní prostředí a udržitelnost a řeší výzvy v kontaktu se zákazníky, komunitami a světem. 

Jsme společnost Air Products

Společnost Air Products se dotýká života spotřebitelů na celém světě.

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít