Závazek

Naše společnost věří, že investice do společnosti Air Products je, stejně jako u jiných společností, založena na důvěře, kterou lze získat jen integritou a zodpovědností při práci společnosti. Tyto základní hodnoty jsou základem všeho, co naše společnost dělá. Vždy budeme pevně věřit, že nejlepší způsob, jak se stát přední společností a předávat hodnotu zákazníkům a akcionářům je jednat čestně, otevřeně a eticky v obchodní praxi naší společnosti i osobním chování na pracovišti.

Společnost Air Products si získala uznání díky kvalitě, integritě a dobré pověsti, které jsou základními kameny jejího úspěchu. Bez ohledu na problémy budeme i nadále pracovat v souladu s nejvyššími etickými standardy. I když se neustále mění prostředí, ve kterém naše společnost podniká, budeme do budoucnosti hledět se stejným neměnným závazkem k čestnosti, otevřenosti a transparentnosti, díky kterému jsme silnou společností již více než 70 let.

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?