Aplikace v analytických laboratořích

Značný počet analytických technik a aplikací používaných v různých oborech znamená, že volba správného speciálního plynu a příslušenství pro lahve pro optimální analytické výsledky může být obtížný proces. Řada speciálních plynů a příslušenství Experis® v kombinaci s odborným poradenstvím naší společnosti vám zajišťuje široký výběr různých velmi čistých plynů, plynných směsí a příslušenství pro lahve pro splnění požadavků nejnáročnějších analytických aplikací.

Níže jsou uvedeny odkazy na dnes obvyklé analytické aplikace. U každého případu je vysvětlena aplikace a uveden odpovídající plyn a příslušenství, které můžete požadovat. Pokud potřebujete odbornou radu k optimální volbě plynu a příslušenství pro svoji aplikaci, obraťte se na nás.

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

Rozumíme vašemu podnikání

Přirozenost odborníků naší společnosti

Technologie BIP®

Pro maximální čistotu plynu.

Jednorázové tlakové lahve

Lehké, praktické a snadno použitelné.

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít