Čisté/speciální chemikálie

Společnost Air Products má 70 let zkušeností s aplikací dusíkové, vodíkové a kyslíkové technologie, které mohou pomoci zlepšit bezpečnost, snížit náklady a emise do životního prostředí nebo zvýšit kapacitu. Naše společnost rozumí problematice chemických reakcí, kinetiky, mísení a velkoobjemové přepravy, kterým čelíte, a může pomoci identifikovat nízkonákladová řešení pro optimalizaci produktivity. Naše společnost vás může podpořit následujícími službami:

  • Objektivní analýza, konzultace k procesu, ekonomická analýza
  • Počítačová simulace
  • Odhad a poradenství k otázkám bezpečnosti
  • Nový technologický vývoj
  • Implementace a spuštění
  • Laboratorní zařízení nebo pilotní závody

Další informace zjistíte po kliknutí na použití níže. Obraťte se na naši nejbližší pobočku a zařaďte nás na seznam dodavatelů pro nabídku nebo si promluvte se specialistou o způsobech zlepšení provozu.

Kontaktní informace

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

Představujeme zařízení na velmi jemné mletí PolarFitTM

Velmi jemné mletí není jednoduchý úkol. Můžeme vám pomoc při mletí.

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít