Manipulace s materiálem

Muž doplňující vodíkové palivo do vysokozdvižného vozíku Každá hodina strávená výměnou, dobíjením a údržbou olověných baterií pro vysokozdvižné vozíky dnes snižuje produktivitu. Nyní existuje alternativa. Vodíkové palivové články mohou pomoci zlepšit manipulaci s materiálem vynikajícím výkonem, který pomáhá zvýšit produktivitu. Společnost Air Products zajišťuje dodávky vodíku a infrastrukturu pro jeho doplňování do souprav palivových článků, kterými se přímo nahrazují průmyslové baterie používané ve vysokozdvižných vozících, automaticky řízených vozících a dalších vozidlech používaných při manipulaci s materiálem.

Použití integrovaných vodíkových palivových systémů se soupravami palivových článků společnosti Air Products nabízí mnoho výhod:

  • eliminuje časově náročné dobíjení a výměnu baterií, palivo se do vozidel doplňuje jednou nebo dvakrát denně a lze jej doplnit během tří až pěti minut,
  • články produkují konstantní napětí, průmyslová vozidla si proto udržují stálou rychlost po celý pracovní den,
  • jediné emise z vodíkových palivových článků představuje voda.

  

 

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít