Těžba z dehtových písků

Dehtové písky se skládají z asfaltu, písku, vody a jílu a před dalším zpracováním je třeba je zpracovat. Separovaný asfalt se zpracovává na syntetickou surovou ropu s použitím různých technologií, například karbonizací a hydrokrakováním. K provedení přeměny je třeba vodík. Po dodávce vodíku se syntetická surová ropa dále rafinuje na produkty s přidanou hodnotou, například benzin a naftu. Závody na vylepšení a rafinerie vyžadují spolehlivé dodávky vodíku pro zvýšení výroby paliv. Společnost Air Products má v tomto oboru dobrou pověst díky spolehlivé a bezpečné výrobě vodíku i dalším službám při údržbě a bezpečném provozu zařízení na vylepšení, potrubí a rafinerií.

Zobrazit tiskové zprávy

Kontaktní informace

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

Zlepšujte asfalt pomocí vodíku společnosti Air Products...

Dodávka potrubím nebo z vyhrazeného závodu v blízkosti zařízení zákazníka.

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít