Služby pro ropná pole

Se stoupající aktivitou vrtání v těsných plynových píscích, bituminózních břidlicích a těžbě uhelného metanu stoupá poptávka po službách pro ropná pole. Strategicky umístěná zařízení na výrobu kapalného dusíku umožňují společnosti Air Products nabídnout spolehlivý zdroj dusíku a schopnost reagovat na potřeby na rozrušování, zavádění spirálových trubek, tryskání, lanové vrtání a další aplikace.

Společnost Air Products vyrábí na míru upravené jednotky pro membránovou výrobu dusíku pro ropná pole a společnosti zajišťující služby u vrtu a služby pro ropovody a plynovody. Lze zohlednit požadavky různých předpisů včetně certifikací pro námořní těžbu. Obraťte se na nás pro řešení odpovídající vašim požadavkům.
 

Kontaktní informace

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

Frakování ropy a zemního plynu

Dodávka dusíku pro nekonvenční těžbu zemního plynu.

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít