Čerpací stanice na vodík

Společnost Air Products nabízí úplný sortiment zařízení pro čerpací stanice na vodík. Naše společnost má rozsáhlé zkušenosti v dodávkách vodíku pro širokou škálu vozidel včetně vysokozdvižných vozíků, automobilů a autobusů.

Schéma níže zobrazuje obvyklou čerpací stanici na vodík:

Vodík je stlačen a skladován v čerpací stanici při tlaku zhruba 482 bar. Tento vodík pod vysokým tlakem je následně dodáván do vozidel s tlakem 250 nebo 350 bar. Mnohá vozidla vybavená palivovými články vyžadují při doplňování paliva tlak 700 bar. Tohoto tlaku se dosahuje při stejné základní konfiguraci, která je uvedena nahoře. Používá se dodatečný kompresor.

Konstrukce čerpací stanice na klíč

Společnost Air Products nabízí plně integrované čerpací stanice – od dodávky vodíku až po jeho dávkování. Zařízení je navrženo pro minimální nároky na instalaci a lze jej použít s libovolným zdrojem vodíku. Bezpečnost je nejvyšší priorita naší společnosti a ani naše čerpací stanice nejsou výjimka. Dávkovací i ostatní zařízení stanice naší společnosti je výsledkem nejmodernější technologie a více než patnácti let zkušeností s vodíkovým palivem.

Zařízení pro doplňování vodíkového paliva

Naše mobilní jednotka pro doplňování vodíkového paliva HF-150 představuje zcela samostatné zařízení pro dávkování vodíku s nulovými emisemi a požadavky na připojení k rozvodnému systému. Kapacita čerpací stanice je 150 kg vodíku a lze ji používat krátkodobě i dlouhodobě. Tyto stanice se používají na mnoha místech po celých Spojených státech a zákazníkům je lze dodat ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

Vnitřní čerpací stanice pro manipulaci s materiálem

Obor manipulace s materiálem vyžaduje dávkování vodíku ve vnitřních prostorách. Společnost Air Products pro tuto novou aplikaci upravila svoji technologii vyvinutou pro automobilový průmysl. Integrované čerpací stanice s dávkovacím zařízením umístěným na stěně jsou k dispozici pro doplňování paliva s tlakem 250 a 350 bar.

Čerpací stanice upravené na míru

Mnoho našich zákazníků má speciální požadavky, které vyžadují úpravu na míru. Díky svým rozsáhlým zkušenostem s čerpacími stanicemi a technickým vodíkem je společnost Air Products schopna nabídnout nízkonákladové možnosti řešení – od integrace doplňování vodíkového paliva do stávajících autobusových terminálů po splnění potřeb prodejních stanic. Naše společnost zajišťuje i širokou škálu technických služeb včetně sledování paliva, údržby a bezpečnostního školení.


Zpět na palivové články 

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

Udržte vozový park
v provozu...

Snadno použitelné služby mobilního zařízení na doplňování paliva naší společnosti.

Čerpací stanice na vodík pro dopravní vozové parky

Snadná instalace a přemístění

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít