Dodávka vodíku

Vedoucí postavení v oboru dodávek vodíku pro aplikace čisté dopravy

Jako největší světový dodavatel komerčního vodíku a díky vedoucímu postavením v oboru infrastruktury pro vodíkové palivo stojí společnost Air Products v čele vývoje technologií vodíkové energie. Naše společnost vyvíjí, staví a školí obsluhu čerpacích stanic na vodík a směsi paliv s vodíkem již patnáct let. Naše společnost pracuje na uvedení bezpečného nenákladného vodíku na trh účastí v mnoha demonstračních projektech po celém světě. U většiny těchto projektů rozsah dodávky společnosti Air Products zahrnuje celkový vývoj systému, bezpečnostní konzultace, konstrukci, výrobu, instalaci a dodávku vodíku. V závislosti na konkrétním projektu se dodávka vodíku realizuje stlačeným plynem, kapalným plynem i generováním na místě.

Dodávka vodíku

Společnost Air Products nabízí v dodávce vodíku úplnou flexibilitu. Naše společnost je schopna zajistit vodík ze zemního plynu, regenerací z odpadních výfukových plynů nebo energie, dodávkou na místo nebo výrobou na místě. Naše společnost spolupracuje se svými zákazníky na určení nejlepšího zdroje dodávky pro splnění jeho potřeb v rámci dostupné geografické dodací sítě.

Dodávaný vodík

Společnost Air Products dodává vodík jako stlačený plyn a kryogenní kapalinu. Naše společnost je největší dodavatel komerčního vodíku na světě. Vodík se dodává zákazníkům naší společnosti plynovody, cisternovými přívěsy, přívěsy na přepravu kapalného vodíku a v lahvích.

Výroba vodíku v místě spotřeby

Společnost Air Products má vedoucí postavení ve vývoji výroby vodíku na místě reformováním zemního plynu. Naše společnost také po desetiletí vlastní a provozuje elektrolytická výrobní zařízení.

Možnosti doplňování paliva pro centrální výrobu vodíku

Možnosti doplňování paliva pro výrobu vodíku na místě

 Možnosti doplňování paliva pro výrobu vodíku na místě

Generátor vodíku PRISM® – naše generátory vodíku PRISM zajišťují ekonomickou výrobu vodíku na místě v kompaktní soupravě. 
Stáhnout soubor PDF (108 kB)

  • Elektrolýza – společnost Air Products nabízí kompletně integrované doplňování paliva pro širokou škálu vozových parků. Integrace vodíkového systému a provozní zkušenosti naší společnosti s elektrolytickými jednotkami jsou ideálně vhodné pro demonstraci jeho možností v aplikacích obnovitelných energií.
  • Purifikace – společnost Air Products má vedoucí postavení v technologii purifikace adsorpcí se změnou tlaku a membránové purifikace. Konstrukce naší společnosti jsou účinné, nízkonákladové a snadno se provozují.

Zpět na palivové články

 


Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít