Energetické technologie

Předpisy o ochraně životního prostředí a vyšší tlak na účinnost na energetickém trhu nabídnou příležitost postupných změn technologií pro použití v energetickém sektoru. Díky desítkám let zkušeností a kultuře inovace společnost Air Products neustále vyhodnocuje nové technologie a jejich použití v široké škále trhů a aplikací. Výsledkem je to, že aktuálně nabízí a do budoucna bude nabízet širokou škálu technologií v takových oblastech, jako je využití alternativních paliv, akumulace energie, zachytávání CO2 a kogenerace produktu a energie.

Kontaktní informace

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít