Omáčky / tekuté potraviny

Zařízení pro kontinuální chlazení omáček společnosti Air Products Freshline® je navrženo pro uspokojení zvýšené poptávky po polotovarech, exotických jídlech, produktech v omáčkách a dalších vysoce kvalitních produktech. Toto jedinečné řešení využívá vysoký chladící výkon kapalného dusíku pro rychlé a ekonomické chlazení mnoha typů tekutých a polotekutých potravin. Po průchodu jednotkou pro tepelnou úpravu lze pro zajištění významného snížení teploty chladit různé produkty, například omáčky, šťávy, krémy, pyré a míchaná jídla. Odstranění tepla z produktu se provádí v rámci procesu ještě před jeho vstupem do následujícího procesního kroku, například mísení, balení nebo mražení, a může významně zkrátit dobu cyklu.

Kontaktní informace

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít