Zpracování skla

V současném konkurenčním prostředí vyžadujete nejlepší technologie pro sklářské pece i zkušeného dodavatele, který je schopen implementovat tyto technologie bezpečně a efektivně. Společnost Air Products zajišťuje inovativní řešení pro zpracování skla déle než 50 let. Specialisté naší společnosti na sklo vám mohou pomoci s využitím dodávky dusíku, kyslíku, vodíku, helia, argonu a speciálních plynů pro mnoho aplikací souvisejících s tvarováním, montáží a recyklací produktů při zpracování skla. Pro další informace vyberte aplikaci níže.

 

Kontaktní informace

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít