Zpracování kovů

Zpracovatelé kovů po celém světě se již déle než 50 let spoléhají na technické plyny, atmosféry a technickou podporu společnosti Air Products pro pomoc při zlepšení kvality produktu, snížení provozních nákladů a zvýšení výroby. Naše společnost nabízí plyny s vysokou čistotou, vybavení a technologie pro manipulaci s plynem, aditiva, schopnost globálních dodávek a, což je nejdůležitější, bezkonkurenční zkušenosti v oboru a technické know-how pro pomoc při úspěchu zákazníka. Další informace získáte zobrazením brožury a výběrem segmentu ze seznamu níže.

Zpracování kovů Segmenty

Kontaktní informace

Air Products aditivní výroba pro 3D tisk kovůAir Products aditivní výroba pro 3D tisk kovů

Air Products aditivní výroba pro 3D tisk kovů (1:35)

Řešení společnosti Air Products pro 3D tisk kovů. Pro výrobu kvalitních dílů je zásadní použití správné atmosféry. V tomto videu se dozvíte, jak plyny ovlivňují kvalitu dílů vyrobených pomocí aditivní výroby (additive manufacturing).

Video technologie chlazení termických nástřiků

Video technologie chlazení termických nástřiků (2:53)

Kapalný dusík vám může pomoci pracovat rychleji s menšími ztrátami prášku a procesního plynu.

Služby pro odvětví zpracování kovů

Stáhněte si naši novou brožuru

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít