Halia

Halia (Hā´•lēă)

Jméno z řecké legendy

Společnost Air Products disponuje půlstoletím odborných znalostí v oboru souvisejících se základní látkou na Zemi – s vodou. Naše společnost podniká v oboru technických plynů. Tyto znalosti dobře využívá k tomu, aby byla voda bezpečná a čistá.

Od 60. let zajišťuje řešení motivovaná zákazníkem pro zvýšení kapacity a zlepšení úpravy odpadních vod i pitné vody pro průmyslové i komunální zákazníky. Jméno naší společnosti se již dlouho spojuje s aplikacemi kyslíku a ozónu, díky kterým se tento cenný zdroj vrací do čistého stavu. Naše společnost přináší do technologií vody tradici, znalosti a porozumění. Když naše společnost rozšiřovala svůj sortiment produktů pro úpravu vody, vypůjčila si jméno z řecké mytologie.

Halia byla bohyně moře. Její jméno se trefně asociuje s produkty naší společnosti. Reprezentuje aplikaci moderní vědy a techniky na obnovu dřívější čistoty základního stavebního prvku života.

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít