Specialisté pro kovozpracující průmysl

Robert Pitr

Nástup do Air Products: leden 2008

Pracoviště: Česká republika

Kvalifikace: Robert začal pracovat ve vojenské opravně, kde získal řadu zkušeností i osvědčení ve svářečském oboru.

Kontakty: pitrr@airproducts.com

O Robertovi

Jako zkušený inženýr svařování s rozsáhlým technickým know-how a odbornými znalostmi z oboru svařování a dělení kovů poskytuje Robert poradenství zákazníkům z oboru kovovýroby.

Mezi každodenní prácovní náplň patří  konzultace při volbě technických plynů pro svařování, dělení materiálů či laserových technologií, výběr optimálního způsobu zásobování odpovídající potřebám zákazníků, konzultace technologických postupů a poradenství v oblasti legislativy svařování a bezpečnosti práce.

Robert poskytuje  zákazníkům podrobné technické produktové informace a nabízí odborná školení ohledně bezpečnostních norem v oborech svářování a řezání kovů (ČSN 050601, 050610, 050630) a zjišťování a určování kvality oceli a dalších kovů dle evropské klasifikace (ČSN EN 10027-1 a ČSN EN 10027-2). 

 

Pracovní zkušenosti

Před nástupem do Air Products pracoval Robert 17 let ve firmě VOP 025 s.p. u Nového Jičína na různých pozicích, kde získal praktické i teoretické zkušenosti v technologii svařování a tepelného dělení. Díky zkušenostem ze strojírenské firmy se umí Robert vcítit do potřeb zákazníků a nabídnout přesně cílenou poradenskou činnost.

V následujících letech získal celou řadu svářecích zkušeností i osvědčení, včetně diplomu Mezinárodního svářecího inspektora IWI-C/CZ07011, diplomu Mezinárodního svářecího technologa IWT / CZ06011 a Certifikátu č.1004 pro racionalizaci a standardizaci práce. Absolvoval i příslušná školení pro bezpečnostní normy.

 

A na osobní notu …

Ve volném čase se Robert věnuje rodině, horské turistice a své motorce.

Kontaktní údaje

AIR PRODUCTS spol. s r.o.
J. Š. Baara 2063/21
405 02  Děčín
800 100 700
infocz@airproducts.com
X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít