Přehled zákaznické podpory

Společnost Air Products je zavázána k vynikající zákaznické podpoře prostřednictvím služeb s přidanou hodnotou. Cílem naší společnosti je zajistit svým zákazníkům nástroje a informace pro usnadnění a zjednodušení obchodování s naší společností.

Pomocí naší široké nabídky služeb online můžete zadávat objednávky, stahovat faktury, zaregistrovat se pro elektronickou platbu atd.

Obchodní podmínky ke smlouvám o prodeji technických plynů v lahvích a CryoEase účinné od 1.1.2017

Vážení obchodní přátelé,
s účinností od 1.1.2017 dochází ke změně Obchodních podmínek AP ke smlouvám o prodeji technických plynů v lahvích a CryoEase. Případné výhrady k Obchodním podmínkám AP zašlete prosím písemně na adresu: AIR PRODUCTS spol. s r.o., Ústecká 1335/30, 405 02 Děčín nebo e-mailem na adresu: csocz@airproducts.com nejpozději do 31. 12. 2016.

Plné znění nových Obchodních podmínek AP: Obchodni podmínky

V případě dotazů kontaktujte naše Oddělení služeb zákazníkům.

S přátelským pozdravem

Oddělení služeb zákazníkům
AIR PRODUCTS spol. s r.o.
Ústecká 1335/30
405 02 Děčín V-Rozbělesy
Zákaznická linka: 800 100 700
csocz@airproducts.com

Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Spory mezi AIR PRODUCTS spol. s r.o. a zákazníkem, který je spotřebitelem, mohou být mimosoudně řešeny Českou obchodní inspekcí. Více na: http://www.coi.cz/

Časté otázky

Nemůžete najít to, co hledáte? Nejnovější informace jsme shromáždili tak, abyste mohli rychle a snadno najít odpověď. Můžete nám ale i jednoduše položit otázku. Hledat v často kladených otázkách.

Faktura

Zákaznický portál MyAirProductsSM

Bezpečná a pohodlná samoobslužná brána online

Elektronická fakturace

Podívejte se, jak to může být snadné!

Zaslat certifikát analýzy e-mailem

Nechte si zaslat certifikát analýzy prostřednictvím e-mailu

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít