Faktury a platba

 

Naše společnost implementovala několik automatických systémů, abyste mohli rychle přistupovat k informacím, které potřebujete. Pokud nemůžete najít to, co potřebujete, obraťte se na zástupce zákaznických služeb.

Faktury a dodací listy

K posledním fakturám a dodacím listům lze přistupovat snadno a rychle.

Přístup do posledních faktur a dodacích listů

Elektronická fakturace

Nová služba elektronické fakturace společnosti Air Products slouží k odesílání účetních dokladů jako příloh ve formátu PDF (s digitálním podpisem) e-mailem, což eliminuje papírové kopie. Přejděte od příjmu papírových účetních dokladů na elektronickou fakturaci společnosti Air Products a zjistěte, jak snadné je chránit životní prostředí.

Přejít na elektronickou fakturaci .

Kontaktní informace

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít