Informační list zákaznické podpory

Vytvořili jsme jednoduché a přehledné informační listy pro pomoc při zavedení některých webových aplikací a nástrojů, které jsou k dispozici našim zákazníkům.

Zákaznický portál Air Products Direct (APDirect®)

Bezpečný a pohodlný online portál pro obchodování se společností Air Products. APDirect není stránka určená jen k objednávání, obsahuje i aplikace založené na informacích, které poskytují užitečné obchodní informace. Službu APDirect lze použít k zadávání objednávek, zobrazení dokumentů, přípravě reportů atd.

Stáhnout soubor PDF (101 kB)

Řízení zásob

Tento zákaznický portál APDirect byl vyvinut pro lepší porozumění používaných produktů a snadnou výměnu kritických informací. Užitečné nástroje pro plánování spotřeby obsažené v této aplikaci umožňují řídit zásoby pro preventivní zamezení přerušení dodávky produktu, zlepšení plánování a efektivity dodávek.

Stáhnout soubor PDF (164 kB)

Došlo k chybě, opravte zvýrazněná pole.
To request a quote or for more information about Air Products, please fill out the form below, and an Air Products representative will contact you shortly.
Please use the form below to contact us.

Jak vám můžeme pomoci?

  1. Jaký druh poptávky?

X

Tato stránka používá soubory cookies k uložení informací na Vašem počítači. Některé jsou nezbytné pro správné fungování našich stránek, jiné nám pomáhají lépe porozumět potřebám uživatelů. Užíváním těchto stránek dáváte souhlas k používání souborů cookies. Bližší informace naleznete v našem Právním upozornění.

Zavřít