Air Products - Speciální Plyny Jednorázové lahve představují řešení společnosti Air Products určené pro zákazníky, kteří potřebují mobilitu: jsou lehké, praktické a snadno použitelné.

Přehled

Lahve bez možnosti plnění se obvykle používají pro testování funkčnosti zařízení pro detekci plynů a analytického zařízení, kde je rozhodující mobilita nebo poměrně nízká spotřeba plynu.

Řada směsí, reaktivních i nereaktivních a včetně všech obvyklých variant čtyřsložkových plynů Quad Gas a testovacích plynů, je dostupná skladem
a s minimální prodlevou jsou k dispozici i směsi na objednávku. Směsi plynů se mísí gravimetricky a ve spojení s pokročilou technologií přípravy lahví společnosti Air Products je u nich zajištěna přesnost složení směsi, optimální stabilita a maximální doba skladovatelnosti.

Jednorázové lahve společnosti Air Products zajišťují ideální řešení pro následující situace:

Kompletní výrobní řešení zajišťuje naprostou kontrolu jakosti od dodání surových materiálů po laboratoře, které provádějí závěrečné kontroly jakosti a analýzu finální směsi plynu.

Protože je každá předem připravená směs pro jednorázové lahve samostatně certifikována a při každém použití odkazuje na další, je zajištěna sledovatelnost dle národních norem, ale také kompletní výrobní sledovatelnost.

 

„Osobní, mobilní a pevné vybavení pro detekci plynu se široce využívá v mnoha aplikacích kriticky důležitých pro bezpečnost. Tyto položky jsou často vystaveny působení drsných prostředí a pracovních podmínek. V tomto vybavení je pravděpodobně nejkřehčí a nejdůležitější součást prvek pro snímání plynu. Pokud by selhal, bylo by vybavení zbytečné. Pro zajištění správného provedení rázového testu je důležitý výběr odpovídajícího testovacího plynu a společnost Air Products si to jako aktivní člen organizace CoGDEM uvědomuje. Přispěli do „Průvodce organizace CoGDEM detekcí plynu“, nové referenční tištěné příručky, která vysvětluje nejlepší postupy a pomáhá při výběru vhodných testovacích plynů a vybavení.“

Leigh Greenham, ředitel organizace CoGDEM

Air Products spol. s r.o.
J. Š. Baara 2063/21
405 02 Děčín

800 100 700
infocz@airproducts.com

Materiály ke stažení:

Recyklátor
Download PDF (149 KB)

Non-refillable canisters (EN)
Download PDF (1 MB)