Není místo jako doma.

Air Products globální ústředí zůstane v Lehigh Valley, Pensylvánie

Pokud působíte ve více než 50 zemích po celém světě, máte možnost umístit nové globální ústředí. Pro Air Products byla tato volba zřejmá. Lehigh Valley, Pensylvánie, je v našem ústředí doma již 80 let. A chceme, aby v příštích 80 letech zůstal náš domov.

O novém umístění

Air Products 've světě se nachází nové hlavní globální sídlo, které se nachází na silnici Mill Pot Road / 222 Bypass, jednu míli od stávajícího areálu společnosti. K zařízením bude patřit devítipodlažní kancelářská budova, nejmodernější zařízení pro výzkum a vývoj a uzavřená parkovací struktura. Po zaměření na obsazení v roce 2021 bude přibližně 2 000 talentovaných, motivovaných a odhodlaných členů týmu spolupracovat s kolegy Air Products po celém světě.

Conceptual rendering of Air Products' new global headquarters, which will be located a little over one mile from its existing location in Lehigh Valley, Pennsylvania.

Naše rozhodnutí zachovat naše globální ústředí v Lehigh Valley a v Pensylvánii odráží hodnotu, kterou klademe na naše talentované místní pracovní síly. Vytváříme prvotřídní prostředí, ve kterém lidé rádi chodí do práce a jsou hrdí na svou práci. Chceme aktivně přispívat místní ekonomice a komunitě údolí Lehigh, kde žijeme a pracujeme. Naše nové ústředí přispěje k inovacím produktů, které zlepšují životní prostředí a zlepšují procesy našich zákazníků.

Sustainability Culture Community Graphic