Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Christopher Alsop

Ředitel, produktová řada jednotek pro dělení vzduchu

Christopher Alsop je ředitelem řady produktů pro dělení vzduchu (ASU) na adrese Air Products. Má globální odpovědnost za vedení vývoje produktů společnosti ASU a řízení návrhů jednotek ASU.

Pan Alsop se připojil k týmu Air Products ve Velké Británii v roce 1997 jako účastník programu technického rozvoje společnosti. V roce 2000 nastoupil do organizace Global Engineering and Manufacturing jako procesní inženýr týmu dodávek produktů Generated Gases (PST). Od společnosti 2002-2007 zastával různé pozice v oddělení Project Development Engineering for Electronics a v roce 2008 byl jmenován vedoucím projektu vývoje projektů pro divizi PST společnosti Generated Gases. Pan Alsop se v roce 2012 stal držitelem povolení černého v CI, zodpovědným za vedení projektů soustavného zlepšování produktů společnosti ASU a technický rozvoj. V roce 2014 byl jmenován do funkce regionálního produktového ředitele v regionu EMEA, v roce 2015 byl jmenován do pozice globálního produktového manažera, který byl zodpovědný za vedoucího vývoje produktů a zlepšování konkurenceschopnosti jednotek ASU po celém světě.

Pan Alsop získal magisterský titul v chemickém inženýrství s palivovou technologií z University of Sheffield (Velká Británie).

9/2018