Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Dr. Erin Sorensen

Generální ředitel, Air Products PRISM® Membranes

Dr. Erin Sorensen je generálním ředitelem divize Air Products „Membrány PRISM®“. Umístila v Missouri v St. Louis a má globální odpovědnost za prodej zařízení pro membrány, včetně prodeje, technologie a výroby. Air Products PRISM Membranes působí kromě sv. Louise v norském městě Christiansand (Norsko), Yantai (Čína) a Tokiu (Japonsko).

Dr. Sorensen se připojil k Air Products v roce 2005 v Ph.D. Program profesního růstu. Zastávala pozice, kde se zvýšila odpovědnost ve více funkcích. Před nástupem do společnosti PRISM Membranes v roce 2017 působila jako manažerka v segmentu kryogenních adsorbentů a vedla vývoj nových adsorpčních procesů a materiálů pro oblasti kryogenního odlučování vzduchu, vodíku a vzácných plynů. V roce 2018 byla jmenována Air Products Významným vědcem pro její příspěvky k adsorpční technologii a je držitelem 13 amerických patentů. Naposledy pracovala jako manažerka, nové produkty a aplikace divize PRISM Membranes.

Dr. Sorensen má titul BS v chemii na Iowa State University a titul Ph.D. v anorganické chemii ze Severozápadní univerzity.

10/2020