Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Spojení Linsenmaier

Viceprezident pro projektové řízení
Výroba a stavebnictví

Joerg Linsenmaier nastoupil do Air Products v roce 2017 jako Vice President, Project Management, Manufacturing and Construction. Je zodpovědný za poskytování vedení a zdrojů napříč všemi stavebními a výrobními závody společnosti Air Products, jakož i za rozvoj realizace projektů a stavebních strategií, které zajišťují udržitelný a ziskový růst společnosti. 

Pan Linsenmaier má více než 29 let zkušeností v oblasti strojírenství, zásobování a výstavby velkých průmyslových projektů pro chemický, petrochemický a ropný a plynárenský průmysl. Před nástupem do společnosti Air Products pracoval pan Linsenmaier ve společnosti Linde Engineering North America, kde působil jako Chief Executive Officer a Chief Oper Officer a Chief Operations. V této funkci byl zodpovědný za sloučení projektů realizace, technické, nákupní, stavební a výrobní pro projekty v Severní a Jižní Americe a na několika mezinárodních pracovištích. K dřívějším funkcím patřil výkonný viceprezident Global Project Execution v Mníchově a generální ředitel Linde Engineering v německém Drážďanech. Mezi jeho zahraniční obchodní zkušenosti patří pozice v USA, Rusku a Jižní Africe a také rozšířené pracovní pozice v Číně, Tchaj-wanu, na Středním východě a v Evropě. 

Pan Linsenmaier absolvoval Dipl.Ing. (ekvivalent magisterského titulu) s titulem strojní inženýrství na Technické univerzitě v Mníchově. 

11/2017