Ověření objednávky

Jsme si vědomi častějšího výskytu podvodných objednávek nezákonně zadávaných zboží a služeb v celé zemi osobami, které využívají jména velkých, renomovaných společností. Air Products nabízí následující pokyny, které dodavatelům pomohou při ověřování pravosti elektronických objednávek, které, jak se zdá, jsou vyžádány Air Products:

 • Většina nákupů Air Products pro elektroniku a související zařízení se obvykle provádí u velkých globálních dodavatelů, kteří mají uzavřené předchozí kupní smlouvy se společností Air Products.
 • Pokud vaše společnost obdržela objednávku od strany, která tvrdí, že zastupuje Air Products, a nemáte uzavřenu předchozí kupní smlouvu, je třeba zvážit další šetření, protože to není typický postup našeho dodavatelského řetězce.
 • Informace ověřené v jakékoli komunikaci nebo objednávce zahrnují:
 1. Air Products. kontakt
 2. Dodací adresa
 3. Telefonní číslo
 4. Číslo faxu
 5. E-mailové kontaktní informace
 6. Informace o webových stránkách (www.airproducts.com)
 7. Způsob platby (objednávka, kreditní karta atd.)
 8. Materiál, datum objednávky materiálu a veškeré speciální reference nebo identifikační čísla spolu se speciálními pokyny,
Potvrzení objednávky

Pokud chcete potvrdit objednávku Air Products, uveďte následující informace, které neprodleně zkontroluje organizace zajišťující Air Products.

Kliknutím sem vyplňte tento formulář. (formulář bude připraven)

Air Products „Oblast zásobování“ můžete rovněž kontaktovat přímo na adrese: 610-481-2800.

Podvodný řád

Vezměte na vědomí, že pokud máte podezření na podezření na podvodnou objednávku nebo se domníváte, že jste ji obětí, obraťte se na Air Products 'Středisko operací zabezpečení co nejdříve na adrese: (v USA) 1-800-523-9374; (mimo USA) 610-481-7955.