Bezpečnost při přepravě

Dosažení bezpečného výkonu po jedné vzdálenosti

Air Products řidiči jsou každodenní „tváří společnosti“ k našim zákazníkům a veřejnosti. Dodává průmyslové plyny – například dusík, kyslík, argon, vodík, hélium a další – různým zákazníkům po celém světě.

Air Products Truck Driver

Každý den čelí tito řidiči náročným řidičským situacím, včetně silného provozu, zradných povětrnostních podmínek a složitých dodávek. Aby byla bezpečnost nejvyšší prioritou, naši řidiči se zaměřují na zajištění bezpečného výkonu jednu míli po druhé, jednu dodávku po druhé, den co den. Jejich bezpečnost je podporována prostřednictvím bezpečnostních prvků dodávkových vozidel, školením řidičů a prostřednictvím našeho instruktážního programu Data Enabled (Školení pro povolení dat).

Decisterna spoléhá na data o bezpečnosti a účinnosti vozidla, která jsou sbírána, zaznamenávána a přenášena kamerami pro záznam událostí v našich nákladních vozidlech. Školitelé společnosti APPP používají data včetně videí k tomu, aby našim řidičům poskytli zpětnou vazbu, která jim pomůže zlepšit řízení a zajistit, aby byly bezpečnější a efektivnější. Videa lze také použít pro vyšetřování nehody, která poskytuje pokročilou úroveň porozumění přispívajícím faktorům nehody a upozorňuje na možnosti preventivního vedení a školení.