Růst

Pomáháme zákazníkům zlepšovat jejich výkon v oblasti udržitelnosti prostřednictvím vyšší produktivity, kvalitnějších produktů, snížením spotřeby energie a snížením emisí.

Green plantVe společnosti Air Products se řídíme důležitou ambicí: inovovat společně s našimi zákazníky a pomáhat jim, aby byli udržitelnější. Vyrábíme produkty, které zlepšují energetickou účinnost, snižují dopad na životní prostředí a řeší společenské potřeby, například zdraví, bezpečnost a zlepšování kvality života. V roce 2019 pocházelo 53 % výnosů z udržitelných nabídek, což je více než náš cíl 50 %.

Jsme zavázáni k tomu, že našim zákazníkům umožníme zlepšit jejich udržitelnost. Sledujeme náš pokrok prostřednictvím snižování emisí oxidu uhličitého (CO₂) a přínosu našich udržitelných nabídek, což jsou produkty, které zlepšují energetickou účinnost, snižují dopad na životní prostředí nebo řeší společenskou potřebu. V roce 2019 jsme umožnili eliminovat 69 milionů metrických tun CO₂e prostřednictvím několika následujících produktů.