logo Go to Home Page

Dehydratační separátory

Použití membránových separátorů PRISM

Nejjednodušší řešení pro odstraňování vodní páry z proudů stlačeného vzduchu nebo plynu. Jednoduché, pasivní konstrukce zajišťují dodávku suchého vzduchu bez potřeby objemných zařízení, která vyžadují elektrický servis a pravidelnou údržbu. Vyberte si membránové sušičky Air Products pro aplikace, které vyžadují malou, nenáročnou údržbu nebo mobilní řešení.

Membránové separátory pro dehydrataci

Membránové separátory vzduchu se používají v pneumatických ovládacích zařízeních, kompresních systémech, elektrárnách, systémech CDA, letadlových lodích, systémech místního použití, v zubních nástrojích, v systémech nástřikového lakování a v mnoha dalších.

PE sušičky vzduchu

Naše nízkotlaká sušička (až 200 psi) s nastavitelným nastavením rosného bodu je k dispozici ve více než deseti variantách velikostí. Jedná se o nejuniverzálnější membránové sušičky, které jsou k dispozici s externími, variabilními rychlostmi zametání/čištění, které vám umožní nastavit přesně pokles rosného bodu, který váš systém vyžaduje. Vhodné pro aplikace s dýcháním vzduchu.
Stáhněte si katalogový list

PC sušičky vzduchu

Originální nízkotlaká sušička (až 300 psi) s jednoduchým a řádným proplachováním je k dispozici ve více variantách. Tato extrémně namáhaná membránová sušička je vhodná do míst, kde není možné používat objemné zařízení.
Stáhněte si katalogový list

Vysokotlaké sušičky HD/ISD

Naše vysokotlaké sušičky (až 1200 psi) pro průmyslové stlačení s vysokou náročností. Vysoušeče PRISM HD je zárukou toho, že její selhání není možnost, například u ponorek či jaderných elektráren. Konstrukce z nerezové oceli zajišťuje, že tato sušička vydrží i ty nejnáročnější prostředí.
Stáhněte si katalogový list

Často kladené otázky

"Je z membrány třeba vypouštět nějakou kapalinu?"
Membrána odstraňuje ze stlačeného vzduchu vodu ve formě vodní páry. Z membrány není třeba vypouštět žádnou kapalinu. Kapaliny je třeba odstranit koalescenčními filtry před membránami.

Jak vám můžeme pomoci?

Potřebujete-li další informace nebo chcete-li kontaktovat našeho specialistu na produkt, klikněte zde.

KONTAKTUJTE NÁS