Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Edwarde L. Pozor

Bývalý prezident a provozní ředitel společnosti
Emerson Electric Co.
Ředitel společnosti od roku 2013

Pan Monser je bývalým prezidentem společnosti Emerson Energy Co., globální společnosti Products Products Products. V době odchodu do důchodu měl pan Monser více než 30leté zkušenosti ve vedoucích funkčních pozicích u společnosti Emerson a hrál hlavní roli v globalizaci společnosti, přičemž zastával ve stále vyšší pozici vedoucí pracovníky ve společnosti, včetně Chief Operating Officer (2001 až 2015)., prezident její dceřiné společnosti Rosemount Inc. (1996 až 2001), a různé provozy, vývoj nových produktů, pozice v oblasti technologií a technologií. 

Pan Monser v současné době slouží jako ředitel soukromé společnosti Vertiv, která poskytuje zařízení a služby pro datová centra, a s platností od 17. prosince 2018 je jmenován ředitelem kanadské společnosti Southern Industrial Ltd., který byl viceprezidentem Na strategickém partnerství a byl členem rady pro hospodářský rozvoj čínské provincie Kuang-tung a bývalým ředitelem a místopředsedou obchodní rady USA-Čína. Absolvoval bakalářský titul v elektrotechnice na Illinois Institute of Technology a bakalářský titul v oboru Východní Michigan University. 

Jako bývalý prezident a provozní ředitel přední globální průmyslové organizace pan Monser poskytuje představenstvu solidní porozumění pro průmyslové operace, optimalizaci dodavatelského řetězce a neustálé zlepšování, rozsáhlé zkušenosti v mezinárodních obchodních operacích, zejména na rozvíjejících se trzích, a demonstrovaný ve strategickém plánování a rozvoji organizace.