Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Diverse hands united

Rozmanitost a začlenění

Jednotlivě silní, společně mocní

Air Products spojuje talentované lidi s cílem vyvinout inovativní řešení problémů, kterým čelíme my, naši zákazníci a náš svět. To je součástí našeho vyššího poslání, stejně jako vytváření prvotřídní společnosti, kde lidé patří, jsou důležité a rádi přicházejí do práce. Jsou hrdí na to, co dělají.

Náš minulý i budoucí úspěch závisí na podpoře spolupráce mezi lidmi z různých kultur a prostředí. Do oblasti Air Products expandujeme po celém světě růstem v nových geografických oblastech. Jak rosteme v nových regionech světa, přinášíme s sebou naši rozmanitost a hodnoty začlenění do oblastí, kde se společenská role menšin a žen stále vyvíjí.

Kultivace kultury začlenění

„Potřebujeme vytvořit atmosféru respektu pro všechny bez ohledu na to, odkud pocházejí. Pokud najmete zaměstnance, kteří vypadají jako vy, mluvíte jako vy a přemýšlíte jako vy, jak najdete jedinečnou perspektivu? Jak byste se postavili proti současnému stavu, kdyby všichni v týmu viděli svět stejně? “

- Seifi Ghasemi, předseda, prezident a CEO

Zaměstnanecké perspektivy

I feel respected and valued for both my technical experience and cultural differences.

Ana, Chemical Engineer

By actively participating in Air Products’ Inclusion Network, I hope I can influence and change the number of underrepresented minorities in the workplace.

Rafael, Global Operational Excellence - Master Black Belt

Fostering growth and development of its employees, regardless of experience level, is a characteristic of Air Products.

Danielle, Site Manager

I have seen notable improvements for diverse employees in the workplace over the past 30+ years.

Ernie, Project Manager, GEMTE Americas Execution

I like that I work for a company that not only targets the profitability but also values diversity and safety as the core of the company’s culture.

Chia-Hang, IT Advanced Analytics