Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Young businesswoman standing in an office with her colleagues in the background

Kariéra

Výhody práce v Air Products

Poskytujeme celou řadu výhod pro vás a vaše rodinné příslušníky. I když se výhody liší po celém světě a napříč pozicemi, zde jsou některé základní informace pro zaměstnance na plný úvazek.

ap0165-expertise
Učení a rozvoj

Věříme, že učení je proces na celý život. Pomáháme našim zaměstnancům rozvíjet jejich nadání a dovednosti. Poskytujeme prostředky a nástroje, které jim umožní využít jejich plný potenciál.

ap0106-handshake
Vrátit se

Naše kultura zaměřená na dobrovolnictví podporuje zaměstnance, aby sdíleli svůj čas a talent. Naše firemní politika umožňuje zaměstnancům na všech úrovních, aby se během pracovní doby s podporou svých manažerů věnovali dobrovolnické činnosti.

ap0184-cost
Konkurenceschopný plat

Nabízíme atraktivní platové podmínky, které motivují a udržují ty nejlepší talenty. Můžete očekávat, že obdržíte konkurenceschopný platový balíček, který bude zohledňovat zkušenosti, dovednosti a schopnosti, které do společnosti přinesete.

ap0117-road
Flexibilita práce

Chápeme, že každý má své povinnosti a záliby mimo práci. Nabízíme programy s flexibilní organizací práce, která zaměstnancům umožňuje vyváženou kombinaci pracovního a osobního života. V závislosti na pozici a lokalitě máte k dispozici několik možností.

ap0035-sustainability
Udržitelnost

Záleží nám na ochraně životního prostředí. Stanovili jsme si smělé cíle v oblasti ochrany životního prostředí a společenské odpovědnosti. sledujeme dosažený pokrok, abychom se neustále zdokonalovali. Jsme hrdí na to, že jsme součástí stovek komunit po celém světě, budujeme partnerství a podporujeme udržitelný růst.

ap0153-enhancedcustomerexperience
Zkušenosti zaměstnanců

Od nástupu po odchod do důchodu jsme odhodláni vytvářet skvělé zaměstnanecké podmínky. Naši zaměstnanci mají možnost dělat smysluplnou práci v pozitivním pracovním prostředí ve spolupráci s vedoucími a týmy, kterým mohou důvěřovat. Ceníme si zkušeností, znalostí a schopností našich zaměstnanců.

Profesní cesty k úspěchu

Potřebujeme a hledáme lidi, kteří jsou odhodlaní a motivovaní vytvářet lepší budoucnost. Lidi, kteří mají zájem o správný výsledek a silnou touhu po učení, zdokonalování a pomáhání. Poznáváte se v tom? Pokud ano, prozkoumejte naše příležitosti.

Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat.

I get to work with experienced professionals that I can learn from and know that they will push me to take on new and challenging opportunities.

Ankit, Merchant Research & Development

Mějte otevřenou mysl, abyste si nenechali ujít zkušenosti. Také se brzy připojte – zapojte se do systému co nejdřívě, aby lidé věděli, kdo jste. Vztahy jsou velmi důležité.

Jusline, Aplikační analytik

Máme kladný postoj k bezpečnosti práce. A to je dobrá věc.

Joe, IG Driver Trainer

Air Products mi poskytl flexibilitu rotačního programu, která vám umožní poznat další disciplíny, další závody a způsoby práce v rámci společnosti.

María, Inženýr v Lean Six Sigma Black Belt

I like that I work for a company that not only targets the profitability but also values diversity and safety as the core of the company’s culture.

Chia-Hang, IT Advanced Analytics

Společnost Air Products mi poskytla příležitost sladit práci a život tak, že mi umožnila flexibilně pracovat. Podařilo se mi hodně přispět do společnosti a stále mám čas na svou rodinu.

Nakia, SOD Dohled Vedení

Air Products je jedinečná firma, jejíž zákazníci sahají od rychlých občerstvení po nejmodernější technologie ve farmaceutickém průmyslu, výzkumu a atomové energii. Najít řešení vyhovující potřebám zákazníka je velmi uspokojivé.

Amin, Projektový inženýr – CryoEase

Diversity and Inclusion

With more than 19,000 employees in 50 countries, diversity and inclusion is a valued part of the culture of Air Products. The unique perspectives and experiences our employees bring to their work are essential to meeting our customers’ needs and bringing innovation to the wide range of markets we serve, from food processing to metals processing to transportation. That is why we’ve set a goal to become the most diverse industrial gas company in the world and why we foster a collaborative and respectful work environment where everyone can achieve their true potential.

Náš proces zpracování žádosti

ap0094-number-1
Hledání volných pozic

Pracovní příležitosti si můžete zobrazit prostřednictvím našeho Kariérního centra. Jakmile si v našem systému vytvoříte profil a nahrajete svůj životopis, můžete se přihlásit na kterékoli z našich aktuálních nabídek pozic. 

ap34-number-2
Pohovor

Pokud jste vybráni k pohovoru, připravte se na diskusi o svých dovednostech a schopnostech, dosažených výsledcích, rozvoji, cílech a očekáváních v zaměstnání.

ap35-number-3
Pracovní nabídka

Pokud budete vybráni pro určitou pozici, obdržíte pracovní nabídku.

Často kladené otázky

Jak mohu vyhledat volné pozice?

Přejděte dolů na položku „Ucházet se o místo v Air Products“ a klikněte na tlačítko „Najít a ucházet se“. Noví uživatelé budou muset vytvořit domovský účet a vracející se uživatelé se mohou přihlašovat pomocí svého e-mailu a hesla.

Na stránce Vyhledávání pozic zadejte kritéria vyhledávání. Vaše kritéria pro vyhledávání mohou zahrnovat klíčová slova, požadavky, čísla, název práce, lokalitu apod. Výchozí jazyk pro vyhledávání je angličtina. Můžete však vyhledávat v libovolném z jazyků uvedených v pravém horním rohu stránky. Pokud nezadáte žádná kritéria vyhledávání, budou do výsledků vyhledávání zahrnuta všechna volná místa zveřejněná v angličtině. Jelikož se jedná o globální kariérní centrum, jsou volná místa zveřejňována pro Severní a Jižní Ameriku, Evropu, Asii a pro Blízký východ. 

Pokud vaše vyhledávací kritérium nepřineslo požadované výsledky, vymažte jej a zadejte znovu. 

Pokud zde není poskytnuta vámi požadovaná odpověď, kontaktujte Talent Acquisition tým. Uveďte své jméno, telefonní číslo a stručný popis situace.

Read more...