logo Go to Home Page

Kariéra

Ctíme tradici dokonalosti a inovací, kterou po desítky let naplňují naši talentovaní lidé. Jsme  hrdí na naši práci a na to, že jsme se stali jednou z předních světových společností zabývajících se průmyslovými plyny. Zaměstnáváme více než 19 000 lidí v 50 zemích po celém světě.

vybudovali jsme firemní kulturu založenou na společném odhodlání objevovat a dodávat inspirativní řešení zákazníkům v mnoha průmyslových odvětvích od zemědělství, zdravotnictví,
letectví, zpracování kovů až po energetiku.

Prohlédněte si aktuální pracovní příležitosti a podívejte se očima našich zaměstnanců, jaké to je pracovat ve společnosti Air Products. Představte si, jak daleko bychom společně mohli dojít…

Raising the Bar for Diversity, Inclusion and Belonging

Our higher purpose goes beyond just delivering superior financial performance. Our higher purpose includes bringing people from all walks of life together to collaborate and innovate solutions to the world’s most significant energy and environmental sustainability challenges. 

To support our goal of being the most diverse industrial gas company in the world, Air Products is taking a measurable, transparent step to further increase the number of females and U.S. minorities in professional and managerial roles. By 2025, we aim to achieve at least 28 percent female representation in these roles globally, and at least 20 percent minority representation in these roles in the U.S.

By being transparent about Air Products’ goals and our progress against them, we can visibly demonstrate our genuine commitment to diversity, inclusion and belonging, and bring everyone along on the journey with us.

Výhody práce v Air Products

Poskytujeme celou řadu výhod pro vás a vaše rodinné příslušníky. I když se výhody liší po celém světě a napříč pozicemi, zde jsou některé základní informace pro zaměstnance na plný úvazek.

Učení a rozvoj

Věříme, že učení je proces na celý život. Pomáháme našim zaměstnancům rozvíjet jejich nadání a dovednosti. Poskytujeme prostředky a nástroje, které jim umožní využít jejich plný potenciál.

Vrátit se

Naše kultura zaměřená na dobrovolnictví podporuje zaměstnance, aby sdíleli svůj čas a talent. Naše firemní politika umožňuje zaměstnancům na všech úrovních, aby se během pracovní doby s podporou svých manažerů věnovali dobrovolnické činnosti.

Konkurenceschopný plat

Nabízíme atraktivní platové podmínky, které motivují a udržují ty nejlepší talenty. Můžete očekávat, že obdržíte konkurenceschopný platový balíček, který bude zohledňovat zkušenosti, dovednosti a schopnosti, které do společnosti přinesete.

Flexibilita práce

Chápeme, že každý má své povinnosti a záliby mimo práci. Nabízíme programy s flexibilní organizací práce, která zaměstnancům umožňuje vyváženou kombinaci pracovního a osobního života. V závislosti na pozici a lokalitě máte k dispozici několik možností.

Udržitelnost

Záleží nám na ochraně životního prostředí. Stanovili jsme si smělé cíle v oblasti ochrany životního prostředí a společenské odpovědnosti. sledujeme dosažený pokrok, abychom se neustále zdokonalovali. Jsme hrdí na to, že jsme součástí stovek komunit po celém světě, budujeme partnerství a podporujeme udržitelný růst.

Zkušenosti zaměstnanců

Od nástupu po odchod do důchodu jsme odhodláni vytvářet skvělé zaměstnanecké podmínky. Naši zaměstnanci mají možnost dělat smysluplnou práci v pozitivním pracovním prostředí ve spolupráci s vedoucími a týmy, kterým mohou důvěřovat. Ceníme si zkušeností, znalostí a schopností našich zaměstnanců.

Profesní cesty k úspěchu

Potřebujeme a hledáme lidi, kteří jsou odhodlaní a motivovaní vytvářet lepší budoucnost. Lidi, kteří mají zájem o správný výsledek a silnou touhu po učení, zdokonalování a pomáhání. Poznáváte se v tom? Pokud ano, prozkoumejte naše příležitosti.

Message from Seifi Ghasemi:

We stand together against the disease of racism.

We stand together against the malady of hate.

We stand together in our shared humanity and equality.

We stand together on the fundamental right of every person to be treated with dignity and respect.

We stand together.

DIVERSITY AND INCLUSION

With more than 19,000 employees in 50 countries, diversity and inclusion is a valued part of the culture of Air Products. The unique perspectives and experiences our employees bring to their work are essential to meeting our customers’ needs and bringing innovation to the wide range of markets we serve, from food processing to metals processing to transportation. That is why we’ve set a goal to become the most diverse industrial gas company in the world and why we foster a collaborative and respectful work environment where everyone can achieve their true potential.

Náš proces zpracování žádosti

Hledání volných pozic

Pracovní příležitosti si můžete zobrazit prostřednictvím našeho Kariérního centra. Jakmile si v našem systému vytvoříte profil a nahrajete svůj životopis, můžete se přihlásit na kterékoli z našich aktuálních nabídek pozic.

Pohovor

Pokud jste vybráni k pohovoru, připravte se na diskusi o svých dovednostech a schopnostech, dosažených výsledcích, rozvoji, cílech a očekáváních v zaměstnání.

Pracovní nabídka

Pokud budete vybráni pro určitou pozici, obdržíte pracovní nabídku.

Visit our Career Center today

APPLY NOW

Často kladené otázky

“Jak mohu vyhledat volné pozice?”

Přejděte dolů na položku „Ucházet se o místo v Air Products“ a klikněte na tlačítko „Najít a ucházet se“. Noví uživatelé budou muset vytvořit domovský účet a vracející se uživatelé se mohou přihlašovat pomocí svého e-mailu a hesla.

Na stránce Vyhledávání pozic zadejte kritéria vyhledávání. Vaše kritéria pro vyhledávání mohou zahrnovat klíčová slova, požadavky, čísla, název práce, lokalitu apod. Výchozí jazyk pro vyhledávání je angličtina. Můžete však vyhledávat v libovolném z jazyků uvedených v pravém horním rohu stránky. Pokud nezadáte žádná kritéria vyhledávání, budou do výsledků vyhledávání zahrnuta všechna volná místa zveřejněná v angličtině. Jelikož se jedná o globální kariérní centrum, jsou volná místa zveřejňována pro Severní a Jižní Ameriku, Evropu, Asii a pro Blízký východ. 

Pokud vaše vyhledávací kritérium nepřineslo požadované výsledky, vymažte jej a zadejte znovu. 

Pokud zde není poskytnuta vámi požadovaná odpověď, kontaktujte Talent Acquisition tým. Uveďte své jméno, telefonní číslo a stručný popis situace.

CENTRUM PODKLADŮ