logo Go to Home Page

Vzácné plyny

Pro plnění skla za účelem zlepšení výkonu produktu nebo umožnění funkčnosti

Speciální plyny, jako je krypton, xenon, neon a směsi vzácných plynů, se používají k plnění předmětů vyrobených ze skla, aby zlepšily jejich funkci nebo umožnily jejich funkci. Konkrétně se krypton používá jako plnivo při výrobě oken s dvojitou a trojitou izolací. Hlavními výhodami používání kryptonu jsou snížení tepelných ztrát, zvýšení odporu přenosu tepla v jednotce a snížení úrovně slunečního záření. Rovněž můžete zvýšit hodnotu R nebo snížit faktor U u izolace oken a dveří pomocí směsí kryptonu, xenonu a vzácných plynů. Tyto vzácné plyny se také používají k plnění žárovek a neonového osvětlení.
Stáhněte si brožuru Rare Gases

Kvalita a efektivita při výrobě vzácných plynů

Vzácné plyny se nazývají proto, že jsou ve vzduchu přítomny ve velmi malém množství.

Xenon je vzácný organismus, pouze 90 g z milionu kilogramů zemské atmosféry. Komerčně se získává pouze z velkých zařízení na dělení vzduchu, kde se denně produkuje více než 1 000 tun kyslíku.

Air Products má účinné technologie čištění vyžadované k odstranění nečistot, jako jsou argon a dusík, které jsou velmi inertní.

Přemisťujeme vzácné plyny do lahví v našich čistotných závodech v Asii pro použití v vysoce hodnotných průmyslových segmentech.

Spolehněte se na odborné znalosti Air Products…

Seznamte se s používáním vzácných plynů při operacích plnění skla.

KONTAKTUJTE NÁS

SDS Library

Our Safety Data Sheet (SDS) library allows you to search and find the SDS you need--in the language you select.

SDS Library

CENTRUM PODKLADŮ