logo Go to Home Page

Nepřetržité sledování emisí

Air Products je po desetiletí předním dodavatelem plynu pro trh sledování emisí do ovzduší. Naše produkty lze použít pro nepřetržité sledování emisí včetně všech fází testování, jak je stanoveno v normě EN14181.

Kalibrace systému průběžného sledování emisí (CEM) vyžaduje sledovatelné a přesně certifikované směsi plynů. Řada speciálních plynů Experis® splňuje tento požadavek a přináší další výhody uživatelům provádějícím úrovně zajištění kvality QAL1, QAL2 nebo QAL3.

Air Products je v současnosti jediným dodavatelem speciálních plynů, který je schopen dodávat kalibrační plynné směsi s certifikací dle akreditace ISO 17025, které obsahují NO, SO ₂, CO a CO ₂ v jedné lahvi. To umožňuje uživatelům v porovnání s běžně dostupnými binárními směsmi plynů využívat řadu technických, bezpečnostních a nákladových výhod.

Doplnění těchto směsí představuje řada vysoce čistých plynů, které lze použít pro provoz analytických přístrojů nebo jako nulové plyny.

Jedinečné vlastnosti plynných směsí Air Products

Existuje mnoho důvodů, proč se na trhu s emisemi do vzduchu používá řada procesních, kalibračních a akreditovaných směsí Air Products.

Bezkonkurenční stabilita

Dosažení pomocí úpravy lahví Experis® a schváleno některými předními světovými metrologickými instituty

Vysoce přesné směsi

Výpočet nejistot měření pro jednotlivé složky

Certifikace

Online, nepřetržitý přístup k vašim zásobám plynových lahví a certifikace prostřednictvím portálu MyAirProducts

Jedinečný rozsah akreditace ISO 17025

Včetně vícesložkových směsí s CO, CO₂, NO a SO₂ v jedné lahvi

Komplexní možnosti velikosti lahví

Směsi jsou dodávány v široké škále možností vhodných pro dané použití

Koupit online

K dispozici stávajícím zákazníkům prostřednictvím služby MyAirProducts℠

Přejete si objednat?

NAKOUPIT

Máte dotaz? Rádi vám odpovíme.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

“Co je akreditovaná směs plynů?”
Akreditovaná směs plynů je běžně používaný termín pro popis směsi plynů, které byly certifikovány v rámci rozsahu akreditace ISO 17025.

Norma ISO 17025 definuje obecné požadavky na kompetence pro testování a kalibraci pro laboratoře. Akreditaci obvykle udělují národní akreditační orgány, jako jsou UKAS, ENAC a DKD.

Používání akreditovaných směsí plynů je vyžadováno pro některé aspekty zajištění kvality definované v normě EN14181: Zajištění kvality automatizovaných měřicích systémů.

CENTRUM PODKLADŮ