Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Tepelné zpracování

Inovativní řešení plynů, která mohou pomoci při výrobě

Tepelné zpracovatelé a zpracovatelé kovů a materiálů po celém světě se spoléhají na průmyslové plyny Air Products, plynné atmosféry a technickou podporu, což jim pomáhá zlepšit kvalitu produktů, snížit provozní náklady a zvýšit výrobu. Nabízíme plyny o vysoké čistotě, vybavení a technologii pro manipulaci s plyny, možnost globálního dodávek a – co je nejdůležitější – bezkonkurenční zkušenosti v oboru a technické know-how, které vám pomohou uspět. Naši aplikační technici naší společnosti s vámi mohou plně porozumět vašim konkrétním potřebám a poté mohou doporučit technologie na bázi průmyslových plynů a řešení pro zlepšení procesů, která vám mohou pomoci provozovat efektivněji.

Odborné znalosti a řešení v oblasti zpracování kovů a materiálů

ap0037-tanks
Inovativní řešení ovzduší

Řešení pro ovzduší optimalizovaná pro specifické aplikace

ap0133-metals-and-materials-processing
Bezkonkurenční zkušenosti v oboru a technická podpora

Chcete-li pomoci při řešení potíží, zvyšte kvalitu produktu, snižte provozní náklady a zvyšte produktivitu

ap0038-truck
Pokročilé systémy dodávky plynu

Zakázková řešení pro pokročilé systémy dodávky plynu, například pro požadavky na vysoký průtok

ap0074-checklist
Procesní audity

Pomozte optimalizovat využití technických plynů ve vašem provozu a potenciálně odkryjte prostory pro zlepšení

Posílení provozní dokonalosti solární atmosféry

Zlepšování provozní dokonalosti Solar Atmospheres po dobu 40 let. Vztah vybudovaný na službě a důvěře. 

Aplikace

Zeptejte se odborníka

Guido Plicht
Guido Plicht

Manažer komerčních technologií pro Evropu

Je čistota plynu dostatečná pro můj proces?

Průmyslové plyny, jako dusík, vodík a argon, pro atmosféry v pecích se vyznačují velmi vysokou čistotou (> 99,995% a vyšší). Například úroveň nečistot pro kryogenní dusík je 10 dílů na milion objemových (ppmv) kyslíku nebo méně a 3 ppmv nebo méně vlhkosti (rosný bod <- 90 °F). Tato čistota je obvykle dostatečná pro mnoho procesů vyžadujících širokou škálu materiálů. Některé materiály mohou kvůli své vysoké reaktivitě vyžadovat plyny s ještě nižšími úrovněmi nečistot, zejména materiály dodávané ve velkoobjemových či trubkových režimech. V některých závodech jsou jako dodatečné bezpečnostní opatření proti nečistotám nashromážděným v domácí instalaci instalována čisticí zařízení zařazená do potrubí. Přímé čištění obvykle zahrnuje odstranění kyslíku a vlhkosti. Někdy je při dodávce argonu nutné odstranit stopové nečistoty z dusíku. Volba čisticího zařízení závisí na plynu a typu a množství nečistot, které mají být odstraněny. Pokud máte problém s procesem, který podle vás souvisí s čistotou plynu, zavolejte na číslo Air Products na adrese 800-654-4567. 

Read more...

Správný výběr atmosféry

Naučte se, jak můžete snížit své náklady, vyřešit potíže a zlepšit kvalitu svého produktu výběrem správné atmosféry a optimalizací průtoku.