logo Go to Home Page

Speciální plyny

Naše speciální plyny zahrnují přední plyny UHP a procesní, kalibrační a směsi akreditované podle normy ISO 17025 v celé řadě režimů dodávek.

Air Products Sortiment speciálních plynů se skládá z vysoce čistých plynů a plynných směsí používaných pro kalibraci přístrojů, řízení procesů a trh chemických látek. Nabídka produktů také zahrnuje chladiva, vzácné plyny a činidla, jako je chlorovodík, oxid uhelnatý a oxid dusný.

Řada vysoce čistých plynů zahrnuje na našem trhu přední lahve BIP® s bezkonkurenční specifikací kritických nečistot. Typické úrovně čistoty začínají u 99,9995%.

Plynné směsi jsou k dispozici ve dvou režimech dodávky: v tradičních opakovaně plnitelných lahvích i nádobách na jedno použití.

Směsi v tradičních tlakových lahvích mohou být dodány v souladu s nejpřísnějšími specifikacemi zákazníka, včetně koncentrací na miliardu dílů a certifikace do ISO 17025 se stabilitou až 120 měsíců. Tyto funkce zajišťují vhodnost pro téměř všechny uživatelské požadavky a aplikace.

Jednorázové nádoby, které se obvykle používají tam, kde jsou vyžadovány malé objemy plynu, mají bezkonkurenční úrovně stability pro reaktivní i nereaktivní složky a jsou k dispozici s krátkou dodací lhůtou.

Procesní chemikálie, obvykle používané v průmyslových aplikacích, jako je fluorace v odvětví vyfukování do formy, a chladiva, jako jsou R134a a R404a, které se nacházejí v klimatizovaných nebo chladicích jednotkách, se dodávají v řadě velikostí nádob, od lahví po sudy. Vzácné plyny včetně kryptonu a xenonu lze dodávat v celé řadě čistot a možností tlakových lahví.

Air Products Rozsáhlé produktové portfolio znamená, že dodává do mnoha různých průmyslových odvětví včetně analytického, farmaceutického průmyslu, detekce plynů, chemického a petrochemického průmyslu. To vše v kombinaci se zkušenostmi s aplikací aplikací znamená, že jsme dodavatelem volby pro velké nadnárodní společnosti i pro malé nezávislé organizace.

Jaké jsou výhody Air Products speciálních plynů?

Technologie BIP®: U plynů UHP jedinečná

Prioritní nabídka v našem portfoliu plynů UHP. Ideální pro aplikace, kde jsou kritické nečistoty, O2, H2O a THC minimalizovány na úroveň ppb.

Plynné směsi Experis®

Knihovna vysoce kvalitních součástí a nejmodernější plnicí zařízení zajišťují schopnost dodávat stabilní koncentrace od procentuální úrovně až po díly na miliardu.

Jednorázové tlakové lahve

Kompletní řada jednorázových tlakových lahví pro reaktivní i nereaktivní plynné směsi.

Plyny UHP

Kompletní řada plynů UHP zajišťuje, že Air Products dokáže splnit všechny vaše požadavky aplikace.

Máte nějaké dotazy? Máme odpovědi.

KONTAKTUJTE NÁS

Přejete si objednat?

NAKOUPIT

Možnosti dodávek

Pomůžeme vám najít nejekonomičtější možnost dodání pro konkrétní aplikaci a lokalitu. Průmyslové plyny obvykle dodáváme v plynné nebo kapalné formě prostřednictvím různých druhů dodávek (od zásobníků po lahve).

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Zeptejte se odborníka

"Je složité provádět rázovou zkoušku?"

Ne – je to jednoduché. Podívejte se na toto video a zjistěte, jak snadné je provést rázový test přenosného detektoru plynu pomocí jednorázové nádoby Air Products.

CENTRUM PODKLADŮ