logo Go to Home Page

Svářecí vybavení

Sortiment nezbytného vybavení, které vám umožní efektivně využívat plyny

Nové rychlé díly® Sortiment zařízení kombinuje kvalitu a výkon za přijatelnou cenu. Ať už používáte Air Products jedinečnou verzi Integra® lahví či tradičních tlakových lahví či svazcích lahví, naši nabídku zařízení získáte kliknutím na tlačítko nebo prostřednictvím služeb zákazníkům nebo místního zástupce.

Díky celé řadě integrovaných optimalizátorů průtoku (IFO) budete moci zajistit optimalizovaný průtok při používání integra® lahve, s rozsahem od 8 l/min do 18 l/min, vhodná pro svařování metodou TIG a MIG/MAG.

K dispozici je také široká škála regulátorů; takže bez ohledu na to, zda potřebujete jednostupňový regulátor kyslíku, nebo vysokotlaký regulátor dusíku, můžete si být jisti, že je k dispozici regulátor pro vaše konkrétní požadavky.

Air Products dodává řadu ochrany proti zpětnému šlehnutí pro kyslíko-palivové aplikace. Zda se jedná o resetovatelnou nebo nenastavitelnou verzi, nebo jednu z posledních verzí pro ox-acetylen Integra® lahve, nabízí se FBA specifická pro vaše požadavky. Dodáváme i trysky, hadice, hořáky a vozíky.

Máte zájem o další informace o naší řadě svařovacích zařízení?

KONTAKTUJTE NÁS

Podívejte se na výhody našeho sortimentu plynů Maxx®

Ať už svařujete, Air Products díky své inovativní řadě svařovacích plynů poskytuje vynikající výsledky. Vytvořeno tak, aby zvýšilo výkon jedinečnou kombinací svařitelnosti, kvality svaru a vyšších rychlostí svařování, dosáhnete lepších výsledků s menším výskytem vadných výrobků.

Vidění věří: rezervujte si ukázku

KONTAKTUJTE NÁS

Služba Gastrak® společnosti Air Products

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte samostatné lahve nebo dopravujete plyn potrubím, služba Gastrak® Vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminací náporu před svařováním a nadměrného průtoku plynu spotřebujete méně plynu.
  • Lepší kvalita: Soustavný optimální průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet zmetků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu, používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.
CHCETE ZAČÍT ŠETŘIT?

Jste připraveni na objednávku?

NAKOUPIT

CENTRUM PODKLADŮ