logo Go to Home Page

Řešení pro velkoobjemové dodávky a skladování

Bezpečné a nepřetržité dodávky, které splní vaše výrobní požadavky

Velkoobjemové dodávky a skladování jsou jednoduché. Zde je postup:

  • Správná velikost, aby vyhovovala vašim současným i budoucím potřebám: Systémy jsou vybírány a navrženy podle vašich požadavků a optimalizovány tak, aby odpovídaly objemu, požadovanému tlaku, úrovni čistoty, průtoku a provoznímu schématu.
  • Zabezpečení dodávek pro váš provoz: Náš prvotřídní servisní tým sleduje stav vašich zásobníků a zajišťuje včasnou dodávku s 99,95 % záznamů o včasném dodání pomocí jednoho z největších soukromých vozových parků v oboru. Zajistěte klid na duši díky spolehlivosti dodávek.
  • Bezpečnější manipulace s materiály: Společnost Air Products již více než 75 let vyrábí a dodává plyn a navrhuje a vyvíjí technologie související s plynem. Naši specializovaní řidiči dodávají služby 24 hodin denně, 365 dní v roce a udržují špičkový bezpečnostní rekord v oboru. Nechte náš specializovaný tým zajistit dodávky plynu na vašem pracovišti.
Brožura ke stažení „Úspěch s plynárenskou společností“ vyhovuje vašim potřebám

Výhody hromadné dodávky

Systémy hromadných dodávek jsou instalovány na pracovišti a poskytují vám klid díky těmto výhodám:

  1. Robustní správa zásob – je vzdáleně monitorována, takže úrovně zásob jsou spravovány podle vašeho použití. Jestliže jsou úrovně nižší, dodávky se vám automaticky odesílají.
  2. Efektivní využití pro ekonomické úspory – Pokud máte obavy, že používáte příliš mnoho plynu nebo si myslíte, že plyn skoro nevyužíváte, naplánujte si procesní audit s našimi technickými inženýry. Vyhodnotí váš systém a poskytnou doporučení ohledně optimálního nastavení.
  3. Méně dodávek – investice do velkoobjemového systému může každý měsíc snížit počet dodávek na vaše pracoviště.
  4. Technologie integrovaných aplikací – hromadné dodávky plynu v kombinaci s průmyslovými nabídkami zvýšit propustnost, zlepšit kvalitu a vést k úsporám nákladů v rámci vašeho procesu.

Špičkové služby zákazníkům

Volejte 24/7, pokud potřebujete pomoc s dodávkami, vybavením nebo vaším účtem, a to v situacích běžného i nouzového zásobování.

Technická podpora na dosah ruky

Volejte nebo pošlete e-mail s žádostí o pomoc s aplikacemi, doporučení zařízení, regulační informace a další.

Informace o účtu 24 hodin denně

Jednoduchý a bezpečný 24hodinový přístup k vašemu účtu na portálu pro zákazníky. Zadejte odečty zásobníku, umístěte objednávky a zobrazte využití.

Usnadnění správy zásob

Vzdálený monitorovací systém poskytuje včasná a přesná data o zásobách.

Laboratoře aplikací plynů

Požádejte o zkušební verzi a zjistěte, jak mohou naše plyny zlepšit vaše produkty.

OPTIMALIZACE VYUŽITÍ PLYNU POMOCÍ VELKOOBJEMOVÝCH SYSTÉMŮ

„Molekuly může dodat každý. Společnost Air Products byla fenomenální. Jejich inženýři udělali hodně práce, aby nám pomohli optimalizovat naše využití dusíku a kyslíku. “

Stan Albrecht, inženýr závodu, Grede Foundries

Možnosti dodávek plynu

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Kyslík

Kromě použití jako respiračního plynu pro zdravotnické účely jsou jeho silné oxidační vlastnosti přínosem pro mnoho průmyslových odvětví. Pomáhá zlepšovat výtěžek, optimalizovat výkon, snižovat náklady a minimalizovat uhlíkovou stopu a to zejména v porovnání s jinými palivy.

Argon

Plynný i kapalný argon v různých čistotách a s různými možnostmi celosvětového dodání díky naší síti skladů a vzduch dělících zařízení.

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

Vodík

Je ceněný pro své reaktivní a ochranné vlastnosti a používá se v mnoha průmyslových odvětvích, jako je elektronika, potravinářství, sklářství, chemický průmysl, rafinérství a jiné. Jeho jedinečné vlastnosti můžete využít ke zlepšení kvality, optimalizaci výkonu a snížení nákladů.

Helium

Inertní plyn pro kryogenní aplikace, přenos tepla, použití v ochranné atmosféře, pro detekci netěsností a plnění balónků.

Jste připraveni diskutovat o dodávce plynu do vašeho závodu?

KONTAKTUJTE NÁS