logo Go to Home Page

Zásady chování

Níže naleznete naše zásady chování v nejběžnějších jazycích používaných našimi zaměstnanci po celém světě. Zaměstnancům se doporučuje, aby se se svými obavami nejprve oslovili svého nadřízeného nebo vedoucího. Pokud to možné není, najdete i další nástroje a kontakty pro hlášení obav nebo podezření na porušení zásad. Můžete podávat hlášení anonymně, v souladu s místními zákony, ale identifikace usnadňuje následná opatření.

Ti, kdo pomáhají chránit naši integritu, mají plnou podporu našeho vedení. Air Products trvá na přísném příslibu nereagovat pro ty, kteří v dobré víře oznámí porušení nebo podezření na porušení.

Kodex chování společnosti Air Products se vztahuje na všechny zaměstnance společnosti na plný i částečný úvazek ve všech provozech po celém světě, na představenstvo společnosti a na naše dceřiné společnosti, přidružené společnosti, provozní jednotky a divize po celém světě.

Seznam kontaktů integrity

Zásady chování

Zaměstnanci: Nastavení osobních počítačů může způsobit potíže při otevírání souborů PDF. Pokud se soubor PDF v požadovaném jazyce neotevře, klikněte pravým tlačítkem na odkaz dokumentu a zvolte „Uložit cíl jako“ pro stažení do počítače místo jeho otevření na webové stránce. Po přečtení stažený dokument zlikvidujte a v budoucnu přejděte na tuto adresu URL, takže budete mít přístup k nejnovější verzi.


Anglicky
Anglicky A4
Arabsky
Bahasa Indonésie
Bahasa Malajsie
Barmská
Čínština – zjednodušená
Tradiční čínština
Čeština (česky)
Nizozemština (Nederlands)
Francouzština (français)
Němčina (Deutsch)
Hebrejsky
Hindština
Italština (italština)
Japonština (日本語)
Korejština (한국어)
norský (Norsk)
Polsky (polsky)
Portugalsky – Portugalsky (Português)
Portugalština – Brazílie (Português)
Ruština (усскийусский)
Slovenština (slovenština)
Španělština (španělština)
Španělština – Latinská Amerika
Vietnamci