logo Go to Home Page

Potraviny

Freshline® řešení

Ať už chcete mrazit, chladit, balit v modifikované atmosféře (MAP), inertizovat oleje nebo cokoliv jiného můžete využít naše potravinářská řešení Freshline®. Nabízíme plyny vysoké čistoty, zařízení, možnost mezinárodních dodávek a především bezkonkurenční průmyslové zkušenosti, inovace a technickou podporu. To vše vám pomůže uspět prakticky kdekoli na světě.

Naše potravinářské plyny zlepší kvalitu vašich produktů

Potravinářské plyny mají mnoho využití a výhod. Zde uvádíme jen několik způsobů, kterými vám mohou pomoci optimalizovat vaše procesy zpracovávání potravin, snížit náklady, zlepšit kvalitu vašich produktů a pomoci dosáhnout vašich cílů v oblasti udržitelnosti.

  • Mimořádně rychlé a kvalitní mrazení i chlazení
  • Vysoké standardy kvality IQF produktů nebo produktů potažených IQF
  • Optimalizace textury výrobku: šlehání, provzdušňování a zpevňování
  • Prodloužená trvanlivost balených výrobků
  • Řízená a obecně lepší kvalita skladovaného ovoce
  • Optimalizované procesy mletí
  • Podívejte se na video a získejte představu o tom, co všechno pro vás můžeme udělat.

Nabízíme

Bezpečnost a spolehlivost

Ať už potřebujete lahve, svazky, zásobníky nebo chcete vyrábět plyn v místě spotřeby, garantujeme vám bezpečné a spolehlivé dodání

Soulad s předpisy

Naše potravinářské plyny a zařízení splňují veškeré příslušné místní legislativy a následují osvědčené postupy

Odborné poradenství

Díky našim více než 60letým zkušenostem v potravinářském průmyslu vám mohou naši odborníci, technici a vědci účinně pomoci

Inovace

Výzkum a vývoj je součástí DNA naší společnosti. Neustále pracujeme na nových řešeních, která vám pomohou uspokojit měnící se nároky potravinářského průmyslu

Zeptejte se odborníka

Neila Hansforda

Expert na potravinářskou technologii, Velká Británie

"Proč s námi spolupracovat?"
Od našich zákazníků víme, že rozdíl spočívá v kvalitě našich zařízení, odborných znalostech našich zaměstnanců a v inovacích našeho výzkumného a vývojářského týmu.

Potravinářská řešení Freshline®

Nejenže dodáváme plyny a zařízení, ale především vám chceme pomoci. Proto jsme také světovou špičkou v oblasti inovací v potravinářském průmyslu, provádíme pro vás zkoušky na místě nebo v jedné z našich laboratoří, nabízíme poradenství včetně vyhodnocování a optimalizace procesů, analytické služby a podporu při školení.

ZJISTĚTE VÍCE

Je pro vás důležitá kvalita a dodržování předpisů?

Záleží nám na bezpečnosti a kvalitě. Naše plyny a vybavení splňují veškeré příslušné potravinářské předpisy.

VÍCE INFORMACÍ

Možnosti dodávek plynu

Velkoobjemové dodávky

Dodáváme nákladní dopravou a v závislosti na Vašem požadovaném objemu, tlaku, provozním režimu, čistotě a požadovaném průtoku umístíme ve Vaší výrobě buď ve formě kapaliny v kryogenních zásobnících, nebo jako plyn ve vysokotlakých nádobách.

Řešení CryoEase®

Možnost pro odběratele nižších objemů, kdy je plyn dodáván do malých zásobníků přímo u zákazníka namísto tlakových lahví a Dewarových nádob.

Lahve

Jedná se o tradiční řešení nízkoobjemových dodávek plynu. Lahve lze dodávat v celé řadě velikostí, tlaků a čistot plynů. Platí pro širokou škálu plynů a plynných směsí. Pro větší objemy máme k dispozici rozdělovače lahví.

Máte dotazy? Odpovíme vám.

Naši odborníci jsou tu pro vás. Objednejte si bezplatnou konzultaci s jedním z nich.

KONTAKTUJTE NÁS