logo Go to Home Page

Kryogenní úprava plastů a pryže

Zvýšení kvality odlité nebo tvarované pryže a plastových dílů

Kryogenní deflashing je proces využívající velmi nízkou teplotu za použití například kapalného dusíku (LIN) k odstranění otřepů na litých nebo lisovaných dílech. Tento proces zahrnuje použití kapalného dusíku k zmrazení a zkřehnutí pryžových nebo plastových součástí, což spolu s působením mechanického namáhání v důsledku bubnového omílání a současného tryskání mrazícím médiem zajistí efektivní odstranění otřepů a nedokonalostí na vylisovaných dílech. Kombinace tryskání mrazícího média a mechanické omílání způsobuje rovnoměrný tlak na celý povrch všech dílů, čímž se odstraní otřepy z vnitřní i vnější strany.
Stáhněte si brožuru PolarFit® s konzultačními operacemi týkajícími se odstraňování kryogenních látek

Technologie PolarFit® pro kryogenní deflashing

Pokud uvažujete o technologii kryogenního deflashingu pro váš provoz, můžete se spolehnout na Air Products. Pokud vyrábíte O-kroužky, těsnění či podobné součástky, podívejte se na naše video o kryogenním odstraňování otřepů. Kryogenní technologie vám pomůže zvýšit výkon, zlepšit kvalitu výrobků a snížit provozní výdaje. 

Zvyšte efektivitu procesu

Naši odborníci na kryogenní deflashing vám pomohou určit, do jaké míry vám kryogenní technologie dokáže přispět ke zvýšení kvality výroby. Mohou také pomoci identifikovat typ zařízení, který je pro váš provoz nejvhodnější, a vyzkoušet různé procesní postupy a parametry pro pomoc při optimalizaci vaší produktivity. Výhody kryogenního deflashingu:

  • Vyšší kvalita a nižší plýtvání produktem
  • Vyšší výkon
  • Lepší regulace teploty
  • Kratší doba cyklu procesu
  • Méně ruční práce

Máte zájem vyzkoušet si výhody kryogenních technologií ve vašem procesu povrchové úpravy?

Zavolejte nám a zjistěte, jaký přínos můhou mít kryogenní technologie pro váš výrobní proces.

KONTAKTUJTE NÁS

CENTRUM PODKLADŮ