logo Go to Home Page

Kryogenní kyslíkové zařízení a služby PRISM®

Globální zkušenosti. Místní podpora

PRISM® Zařízení na výrobu kryogenního kyslíku nabízí nákladově efektivní a vysoce spolehlivou výrobu plynného kyslíku, ale i dusíku a argonu. Tato zařízení mohou být navržena s požadovanými záložními systémy, skladováním produktů a tlaky pro dodávku plynu, aby splňovaly náročné aplikace v průmyslových odvětvích, jako je ocel a sklo. Tato kryogenní zařízení přitom patří mezi největší v systému PRISM® Výrobní linky nové generace, standardizované konstrukce a modulární konfigurace nám pomáhají zajistit rychlé dodání a splnění kritických požadavků projektu.

Ať už hledáte dlouhodobou dodávku plynu pro nové zařízení nebo služby s kyslíkem nebo s dvojím produktem a podporu pro stávající kryogenní zařízení ve vlastnictví zákazníka, globální tým místních odborníků, ve spolupráci s vámi vyhodnotí požadavky a zajistit optimální řešení dodávek technického plynu a podporu pro celou dobu životnosti zařízení.

Stáhněte si katalogový list kryogenních generátorů kyslíku PRISM®

Kyslíkové zařízení splňující vaše potřeby

Kryogenní zařízení mohou být navržena tak, aby dodávala primárně kyslík nebo dusík, nebo aby dodávala kyslík i dusík, přičemž některá zařízení vyrábějí také argon.

Nabízíme celou řadu způsobů dodávky kyslíku a průmyslově specifické technologie pro aplikace v průmyslových odvětvích s velkou spotřebou plynu, jako je ocelářství, sklářství, výroba celulózy a papíru, úprava vody a další.

Ať už jsou vaše požadavky na velké kryogenní jednotky pro dělení vzduchu nebo na menší zařízení v místě spotřeby, naše systémy nabízejí flexibilitu výroby kapalných produktů pro zálohy a požadavky při maximální poptávce.

Společnost Air Products navrhla, postavila a prodala více než 2 500 zařízení na dělení vzduchu po celém světě a vlastní nebo provozuje více než 1 500 zařízení ve více než 50 zemích světa.

Zařízení na výrobu kryogenního kyslíku PRISM® – od malých po velké vyžadují

Jedinečné průmyslové zkušenosti se zaměřením na specializované aplikace.

Díky využití zkušeností a porozumění při navrhování, stavbě a prodeji více než 2 500 závodů na dělení vzduchu globálně a ve vlastnictví nebo provozu více než 1 500 závodů ve více než 50 zemích po celém světě vám tým Air Products na místě pomůže navrhnout nejefektivnější dodávku plynu pro vaše provozních

Inovativní technologie pro zvýšení produktivity a úspory nákladů

Společnost Air Products vyvinula koncept výroby plynu v místě spotřeby a již více než 75 let inovuje vlastní technologii kyslíku a integrovaných aplikací, což zákazníkům umožňuje zvýšit produktivitu, snížit spotřebu energie a emise a dosáhnout úspor nákladů

Spalovací laboratoř

Vyhodnoťte výkon v kontrolovaném prostředí a využijte vzdálené zobrazování videa

Školení operátorů pro zařízení na dělení vzduchu vlastněných zákazníkem

Pokud potřebujete pomoc s každodenním provozem vašeho zařízení nebo pravidelnou pomoc s údržbou, můžete se obrátit na společnost Air Products, která vám pomůže vyškolit vaše pracovníky a vytěžit maximum z vašeho zařízení.

PRŮMYSLOVÉ PLYNY A POKROČILÁ TECHNOLOGIE PRO BAREVNÉ KOVY, ZAŘÍZENÍ PRO TĚŽBU A RAFINOVÁNÍ

„Air Products je spolehlivým dodavatelem průmyslových plynů a jejich produkty nám pomáhají maximalizovat účinnost našich činností. Jejich přístup zaměřený na zákazníky a technická podpora byly klíčové při optimalizaci kyslíkového systému pro náš proces. Těšíme se na další spolupráci se společností Air Products. “
Alain Thibault, hutník, Osisko Mining Corporation

Zajímá vás výroba plynu v místě spotřeby, její zařízení a služby?

Generátory PRISM® a zařízení v místě spotřeby společnosti Air Products nabízejí řešení pro rentabilní, efektivní a specializované dodávky vodíku, dusíku, kyslíku a argonu s využitím dalších služeb a podporou pro zařízení ve vlastnictví zákazníka.

KONTAKTUJTE NAŠEHO SPECIALISTU

CENTRUM PODKLADŮ