logo Go to Home Page

Elektronika

Pomáháme propojení digitálního světa

Ať už se zabýváte polovodiči, integrovanými obvody (IC), balením a testováním, displeji, solárními systémy, montáží tištěných spojů PCB nebo LED, Air Products nabízí kompletní řešení. Po více než 40 let jsme předním světovým dodavatelem vysoce čistých procesních plynů pro elektronický průmysl. Kromě toho nabízíme celková komplexní řešení, která zahrnují jedinečnou kombinaci pokročilých technologií, nabídek vybavení a technických znalostí pro všechny dílčí segmenty elektroniky. Chápeme, kam toto odvětví směřuje a jak vás tam můžeme dostat.

Přední světový dodavatel průmyslových plynů pro segment elektroniky

Mezi naše přednosti v oblasti produktů, příslušenství a služeb  patří:

  • Různé možnosti dodání, včetně výroby na místě spotřeby, velkoobjemových dodávek a jednotlivých lahví či zásobníků
  • Dodání velkých objemů plynů, včetně dusíku, kyslíku, vodíku, hélia a argonu
  • Vysoce čisté procesní plyny, vzácné plyny a plynné směsi
  • Návrh, výroba a instalace veškerého souvisejícího zařízení
  • Schopnost reagovat včas
  • Vedoucí pozice z hlediska bezpečnosti 
  • Technické odborné znalosti
  • Zákaznický servis na světové úrovni

Naše plyny

Plyny společnosti Air Products, obvykle dodávané v plynné nebo kapalné podobě, umožňují zákazníkům v široké škále průmyslových odvětví snižovat jejich dopady na životní prostředí, zlepšovat kvalitu výrobků a zvyšovat produktivitu.

Argon

Argon, inertní plyn, se běžně používá v aplikacích napříč celým segmentem kovovýroby ke zlepšení kvality a zvýšení efektivity a výtěžnosti.

Helium

Inertní plyn pro kryogenní aplikace, přenos tepla, použití v ochranné atmosféře, pro detekci netěsností a plnění balónků.

Vodík

Je ceněný pro své reaktivní a ochranné vlastnosti a používá se v mnoha průmyslových odvětvích, jako je elektronika, potravinářství, sklářství, chemický průmysl, rafinérství a jiné. Jeho jedinečné vlastnosti můžete využít ke zlepšení kvality, optimalizaci výkonu a snížení nákladů.

Dusík

Dusík se běžně používá v různých aplikacích napříč slévárnami, ocelárnami a při výrobě speciálních / nerezových ocelí či neželezných kovů.

Kyslík

Kyslík může zlepšit spalování zvýšením přenosu tepla, vyšší teplotou plamene a zmenšením objemu palivových plynů při výrobě kovů.

Vzácné plyny

Využívají se jako zdroj iontových paprsků používaných k čištění, řezání nebo svařování materiálů nebo také pro jejich jedinečnou schopnost vydávat jasné světlo, a to jak v podobě světelného zdroje, tak i laseru. Rovněž se požívají v motorech nebo při izolaci oken.

Speciální plyny

Plyny UHP (Ultra High Purity) jsou směsi akreditované dle ISO 17025, tedy procesní a kalibrační směsi, s širokými možnostmi typu dodání.

Máte dotazy? Máme odpovědi.

Náš tým odborníku, je tu pro vás. Objednejte si konzultaci zdarma!

KONTAKTUJTE NÁS

CENTRUM PODKLADŮ