logo Go to Home Page

Svařovací, řezací a laserové plyny

Zvýšení bezpečnosti, kvality a produktivity

V dnešním konkurenčním obchodním prostředí je velmi důležité, aby byla kvalita a produktivita spojena, aby měla vaše společnost špičku. Air Products Řešení pro dodávku plynů a dodávek plynu prokazatelně zajišťují nejvyšší kvalitu svaru a řezání, minimalizují počet vadných výrobků a zvyšuje produktivitu. Naše tlakové láhve, plyny a instalace pro přívod plynu poskytují nejvyšší bezpečnostní standardy a bereme v úvahu vaše zdraví, proto jsme pečlivě vyhodnoceni, abychom zajistili minimální dopad na pracovní prostředí.

S tím, jak se vaše podnikání vyvíjí, máme odborné znalosti a technologie, které zajišťují ekonomicky nejvýhodnější způsob dodávky plynů. Naše řešení zahrnují celou řadu plynů, plynných směsí a možností dodávek od stlačených plynů po naši službu CryoEase a velkoobjemovou dodávku plynu ve velkoobjemových nádržích.

Zeptejte se našich odborníků.

Air Products Experti na kovovýrobu jsou tu pro vás.

KONTAKTUJTE NÁS

Služba Gastrak® společnosti Air Products

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte samostatné lahve nebo dopravujete plyn potrubím, služba Gastrak® Vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminací náporu před svařováním a nadměrného průtoku plynu spotřebujete méně plynu.
  • Lepší kvalita: Soustavný optimální průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet zmetků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu, používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.
CHCETE ZAČÍT ŠETŘIT?

CENTRUM PODKLADŮ