logo Go to Home Page

Svařování a řezání

Klíčem k úspěchu v dnešním vysoce kokurenčním podnikatelském prostředí je propojení kvality a efektivnosti. Ať už svařujete metodou MIG/MAG, či TIG, nebo používáte nejmodernější laserovou techniku, naše plyny a dodavatelská řešení poskytují nejvyšší kvalitu svaru a řezu, minimalizují počet zmetků a zvyšují produktivitu. Naše lahve, plyny a zařízení pro zásobování plynem splňují nejvyšší bezpečnostní standardy a s ohledem na vaše zdraví jsou pečlivě posuzovány, aby byl zajištěn minimální dopad na pracovní prostředí.

Zeptejte se odborníka

"Mohu si koupit plyny v lahvích, ale bez regulátorů, které se musí udržovat?"
Ano. Podívejte se na naši lahev Integra®, která je vhodná pro svařování, řezání a pájení.

Výhody naší řady plynů Maxx®

Ať už svařujete cokoli, naše inovativní řada svařovacích plynů vám zajistí vynikající výsledky. Složení řady Maxx je vyvinuté tak, aby zvyšovalo výkon a to díky jedinečné kombinaci svařitelnosti, kvality svaru a vyšší rychlosti svařování, takže dosáhnete více s menším počtem zmetků.
Stáhněte si brožuru Sortiment lahví Integra®

Máte dotazy? Odpovíme vám.

NAKOUPIT

Služba „Gastrak®“

Šetřete peníze, zvyšte produktivitu a zlepšete kvalitu. Ať už používáte lahve nebo přivádíte plyn ze zásobníků, služba Gastrak® vám může pomoci.

  • Snížení nákladů: Eliminuje předsvařovací ráz a snižuje nadměrný průtok plynu. Tím sníží Vaši spotřebu plynu.
  • Lepší kvalita: Udržování optimálního průtoku plynu zlepšuje kvalitu svaru a snižuje počet vadných výrobků.
  • Snadná instalace: Zařízení Gastrak® lze integrovat do stávajících i nových rozvodů plynu nebo je lze používat s tradičními lahvemi nebo lahvemi Integra®.

Podívejte se na video

CHCETE ZAHÁJIT UKLÁDÁNÍ?

Objednejte si konzultaci s naším aplikačním specialistou.

KONTAKTUJTE NÁS

Plyny a možnosti dodávek

Naše plyny jsou obvykle dodávány v plynné nebo kapalné formě a umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšovat jejich dopad na životní prostředí, kvalitu produktů a efektivitu.

Argon

Plynný i kapalný argon v různých čistotách a s různými možnostmi celosvětového dodání díky naší síti skladů a vzduch dělících zařízení.

Kyslík

Kromě použití jako respiračního plynu pro zdravotnické účely jsou jeho silné oxidační vlastnosti přínosem pro mnoho průmyslových odvětví. Pomáhá zlepšovat výtěžek, optimalizovat výkon, snižovat náklady a minimalizovat uhlíkovou stopu a to zejména v porovnání s jinými palivy.

Acetylén

Acetylen je primární palivo pro kyslíko-palivové svařování a je preferovaným palivem pro opravy a běžné řezání a svařování. Acetylen vytváří nejžhavější a nejkoncentrovanější primární plamen ze všech průmyslových palivových plynů.

Svařování řezných plynů

Řada plynů, technologií a služeb v kovovýrobě, ať již jde o svařování, řezání, termické nástřiky, pájení natvrdo nebo drážkování.

CENTRUM PODKLADŮ