logo Go to Home Page

Bioenergie

Odborná řešení, která vám pomohou uspět

Výroba biopaliv a výroba biohřeva a elektrické energie představují pro projektanty a operátory jedinečné výzvy. Air Products nabízí široké portfolio plynných produktů, technologií a technických znalostí, které mohou pomoci zvýšit produktivitu, ekonomiku a bezpečnost mnoha procesů využívajících bioenergii. Ať již pracujete se stávající operací nebo vyvíjíte nový projekt, my vám můžeme pomoci. Jako jeden z předních světových dodavatelů kyslíku, dusíku, vodíku a dalších technických plynů můžeme využít naše know-how k úspěchu.

Průmyslové plyny a technické odborné znalosti od globálního vedoucího pracovníka

  • Globální jednička v oboru výroby dusíku, kyslíku a argonu
  • Přední světový výrobce a dodavatel vodíku a helia
  • Spolehlivá a bezpečná dodávka technických plynů
  • Vynikající výsledky při plnění včasných potřeb
  • Přední společnost v oblasti bezpečnosti
  • Technická podpora, když ji potřebujete
  • Špičkové služby zákazníkům

Promluvte si s Air Products.

Rádi bychom probrali řešení průmyslových plynů, která nejlépe splní vaše potřeby.

Kontaktujte nás

DUSÍK: OCHRANNÁ ATMOSFÉRA PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL

Přečtěte si další informace o výhodách a zlepšení bezpečnosti používání dusíku k vytvoření ochranné atmosféry pro váš proces nebo materiál.

Laboratoř vodíkových reakcí společnosti Air Products

Laboratoř vodíkových reakcí společnosti Air Products je navržena tak, aby vytvořila příležitost pro inovace a produktivitu hydrogenačních reakcí našich zákazníků. Nechte naše techniky, aby vám pomohli zlepšit kvalitu produktu a snížit výrobní náklady tím, že určí optimální tlak, teplotu a poměr vodíku k přívodu pro vaši konkrétní surovinu a katalyzátor.
Laboratoř vodíkových reakcí

Inertizace / ochranná atmosféra

Hydrogenace tuků a olejů

Požární ochrany pro skladování biomasy a systémy

Testování bioenergetických procesů

Regenerace vodíku z biorefinerií mimo odpadní plyny

Kontaktujte nás ještě dnes a naplánujte si zkušební provoz.

Naši specialisté mohou pomoci určit, zda může vodík pomoci procesu.

Kontaktujte nás

Plyny a možnosti dodávek

Air Products plyny, které se obvykle dodávají v plynné a kapalné formě, umožňují zákazníkům v celé řadě průmyslových odvětví zlepšovat vliv na životní prostředí, kvalitu produktů a produktivitu.

Vodík

Je ceněný pro své reaktivní a ochranné vlastnosti a používá se v mnoha průmyslových odvětvích, jako je elektronika, potravinářství, sklářství, chemický průmysl, rafinérství a jiné. Jeho jedinečné vlastnosti můžete využít ke zlepšení kvality, optimalizaci výkonu a snížení nákladů.

Kyslík

Kromě použití jako respiračního plynu pro zdravotnické účely jsou jeho silné oxidační vlastnosti přínosem pro mnoho průmyslových odvětví. Pomáhá zlepšovat výtěžek, optimalizovat výkon, snižovat náklady a minimalizovat uhlíkovou stopu a to zejména v porovnání s jinými palivy.

Dusík

V plynné podobě je užitečný pro jeho inertní vlastnosti a jako kapalina je skvělý pro chlazení a mražení. Prakticky každý obor může těžit jeho jedinečných vlastností ať už zlepšením výnosů, optimalizací výkonu či zvýšením bezpečnosti provozu.

Oxid uhličitý

Naše zkušené týmy díky znalostem oboru a aplikací umí zajistit dodávku a technologické řešení stlačeného nebo kapalného oxid uhličitý přesně podle Vašich potřeb.

Velkoobjemové dodávky

Dodáváme nákladní dopravou a v závislosti na Vašem požadovaném objemu, tlaku, provozním režimu, čistotě a požadovaném průtoku umístíme ve Vaší výrobě buď ve formě kapaliny v kryogenních zásobnících, nebo jako plyn ve vysokotlakých nádobách.

Výroba plynu v místě spotřeby

Výroba plynu v místě spotřeby pomáhá zákazníkům zaměřeným na udržitelnost snížit jejich uhlíkovou stopu, zvýšit energetickou účinnost, zvýšit výkon, zlepšit kvalitu konečného produktu a zlepšit vliv na životní prostředí.

Membrány PRISM®

Membránové separátory PRISM generují plyn v místě spotřeby. Používají se pro aplikace, jako je výroba dusíku, dehydratace vzduchu, rekuperace vodíku, úprava bioplynu a výroba vzduchu obohaceného kyslíkem.

Kryogenní zařízení na dělení vzduchu

Společnost Air Products v současnosti vlastní a provozuje více než 300 zařízení na dělení vzduchu ve více než 40 zemích po celém světě, a to pro celou škálu aplikací. Kromě vlastních výroben plynu jsme prodali, navrhli a postavili více než 1 000 zařízení na separaci vzduchu po celém světě.

CENTRUM PODKLADŮ