logo Go to Home Page

Monitorování emisí do ovzduší

Přesná měření emisí a kvality vzduchu pro čistší svět.

Air Products je po desetiletí předním dodavatelem plynu pro trh sledování emisí do ovzduší. Naše produkty lze použít pro nepřetržité sledování emisí včetně všech fází testování, jak je stanoveno v normě EN14181.

Kalibrace systému průběžného sledování emisí (CEM) vyžaduje sledovatelné a přesně certifikované směsi plynů. Řada speciálních plynů Experis® splňuje tento požadavek a přináší další výhody uživatelům provádějícím úrovně zajištění kvality QAL1, QAL2 nebo QAL3.

Air Products je jediný dodavatel, který je v současnosti schopen dodávat kalibrační plynné směsi s certifikací v rámci rozsahu akreditace ISO 17025, které obsahují NO, SO ₂, CO a CO ₂ v jedné lahvi. To umožňuje uživatelům v porovnání s běžně dostupnými binárními směsmi plynů využívat řadu technických, bezpečnostních a nákladových výhod.

Air Products doplňují tyto směsi o řadu vysoce čistých plynů, které lze použít pro analytické přístroje nebo jako nulové plyny.

Stáhněte si brožuru Odborné plyny Experis® pro sledování emisí do ovzduší a kvalitu okolního vzduchu

Jedinečné vlastnosti plynných směsí Air Products 'Experis

Existuje mnoho důvodů, proč se na trhu s emisemi do vzduchu používá řada procesních, kalibračních a akreditovaných směsí Air Products.

Bezkonkurenční stabilita

Dosažení pomocí úpravy lahví Experis® a schváleno některými předními světovými metrologickými instituty

Vysoce přesné směsi

Výpočet nejistot měření pro jednotlivé složky

Certifikace

Online, nepřetržitý přístup k vašim zásobám plynových lahví a certifikace prostřednictvím portálu MyAirProducts

Jedinečný rozsah akreditace ISO 17025

Včetně vícesložkových směsí s CO, CO₂, NO a SO₂ v jedné lahvi

Komplexní možnosti velikosti lahví

Směsi jsou dodávány v široké škále možností vhodných pro dané použití

Koupit online

K dispozici stávajícím zákazníkům prostřednictvím služby MyAirProducts℠

Přejete si objednat?

NAKOUPIT

Máte nějaké dotazy? Máme odpovědi.

Obraťte se na nás a zajistěte si desítky let zkušeností s průmyslovými plyny, výrobou, aplikacemi, vybavením a dodávkami plynů.

KONTAKTUJTE NÁS

Zeptejte se odborníka

Trish Lees

Specialista na obchodní rozvoj

“Co je akreditovaná směs plynů?”

Akreditovaná směs plynů je běžně používaný termín pro popis směsi plynů, které byly certifikovány v rámci rozsahu akreditace ISO 17025.

Norma ISO 17025 definuje obecné požadavky na způsobilost zkušebních a kalibračních laboratoří. Akreditaci obvykle udělují národní akreditační orgány, jako jsou UKAS, ENAC a DKD.

Používání akreditovaných směsí plynů je vyžadováno pro některé aspekty zajištění kvality definované v normě EN14181: Zajištění kvality automatizovaných měřicích systémů.

CENTRUM PODKLADŮ